-
Nie maAutor: nagisa-chanCzytano 729 razyData dodania: 17.10.2016
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić29
Fajny wiersz. Czyżbyś odchodziła czy to tylko chwilowe wypalenie? 5
Nie mam pojęcia :/ ale czas pokaże :)
Ej nie idź bo dopiero zaczynam czytać twoją twórczość xD
Jestem wypalona ale moze jeszcze cos tu zamieszcze xd
5 :)
Oby, Nagisa oby :)
Nigdzie nie znikaj dziewczyno bo masz talent i świetnie piszesz. Jestem u ciebie pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Wiersz mi się bardzo podobał. Zostawiam 5 i życzę weny do dalszego tworzenia; ) zapraszam do mnie jak znajdziesz czas.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (7)
Fajny wiersz. Czyżbyś odchodziła czy to tylko chwilowe wypalenie? 5
Nie mam pojęcia :/ ale czas pokaże :)
Ej nie idź bo dopiero zaczynam czytać twoją twórczość xD
Jestem wypalona ale moze jeszcze cos tu zamieszcze xd
5 :)
Oby, Nagisa oby :)
Nigdzie nie znikaj dziewczyno bo masz talent i świetnie piszesz. Jestem u ciebie pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Wiersz mi się bardzo podobał. Zostawiam 5 i życzę weny do dalszego tworzenia; ) zapraszam do mnie jak znajdziesz czas.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania