Nie ma

-

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Pan Buczybór 17.10.2016

    Fajny wiersz. Czyżbyś odchodziła czy to tylko chwilowe wypalenie? 5

  • nagisa-chan 17.10.2016

    Nie mam pojęcia :/ ale czas pokaże :)

  • Perzigon69 18.10.2016

    Ej nie idź bo dopiero zaczynam czytać twoją twórczość xD

  • nagisa-chan 18.10.2016

    Jestem wypalona ale moze jeszcze cos tu zamieszcze xd

  • Perzigon69 18.10.2016

    5 :)

  • Perzigon69 19.10.2016

    Oby, Nagisa oby :)

  • katharina182 27.10.2016

    Nigdzie nie znikaj dziewczyno bo masz talent i świetnie piszesz. Jestem u ciebie pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Wiersz mi się bardzo podobał. Zostawiam 5 i życzę weny do dalszego tworzenia; ) zapraszam do mnie jak znajdziesz czas.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania