xxx

xxx

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (23)

  • Materazzone 23.02.2023

    Pięć ale tylko dlatego, że sam mam zielone oczy i lubię wschody słońca :)

  • MartynaM 23.02.2023

    To miłe widzieć, że coś ludzi łączy.
    Dziękuję za komentarz.

  • Materazzone 23.02.2023

    MartynaM często łączą nas dziwne sploty wydarzeń, a czasem po prostu powszechność koloru oczu.

  • MartynaM 23.02.2023

    Materazzone, dla mnie najważniejsze, gdy jak najmniej dzieli.

    Miłego dnia!

  • Materazzone 23.02.2023

    MartynaM gdyby nie dzieliło to ciężko było by żeby cokolwiek łączyło. Zawsze jest tak, że jedno bez drugiego nie funkcjonuje, ważnym jest znaleźć balans i się w nim odnaleźć.

    Również miłego dnia. Może dziś bez dramatów?

  • MartynaM 23.02.2023

    Materazzone, to zależy czy masz natchnienie na rozrywanie szat... na innych ludziach. Ja nigdy pierwsza nie rzucam się na nikogo.

    W pierwszym zdaniu najlepiej oprzeć się na tolerancji.

  • Materazzone 23.02.2023

    MartynaM No właśnie dziś mi brakuje weny na bezsensowne sprzeczanie, chociaż bardzo to lubię, uznaje, że lepiej z nieznajomym internetowym niż z kimś bliskim. Ten z internetu, jeżeli ma oleju w głowie troszkę więcej, raczej niz sobie z tego nie będzie robił. Nawet na pitoleniu zapanowała względna miłość i należy to uszanować.

  • MartynaM 23.02.2023

    Materazzone więc szanujmy, jak długo się da... hahaha

  • Materazzone 23.02.2023

    MartynaM z swojej strony, obiecuje nie zaczepiać nawet zgliżliwego ziemniaka.

  • MartynaM 23.02.2023

    Materazzone, to bardzo ładnie z Twojej strony...

  • Poncki 23.02.2023

    Martyna bez urazy, ale mi się Twoje wiersze w ogóle nie podobają...

  • MartynaM 23.02.2023

    Nie ma problemu. Dziękuję za szczerość, którą szczególnie doceniam.
    Pozdrawiam serdecznie.

  • Łukaszenkow 23.02.2023

    Bardzo przypadł mi do gustu

  • MartynaM 23.02.2023

    Dziękuję.

  • Łukaszenkow 23.02.2023

    MartynaM Szczególnie puenta

  • MartynaM 23.02.2023

    Łukaszenkow, zawsze to więcej niż nic.

  • o nim pseud 23.02.2023

    Jeszcze nie wiem,
    w którym z pudełek
    leży twoje serce, ale
    na pewno jest na nim
    napisane
    "Obchodzić się ostrożne"

    Z czystym sumieniem daje 5.

  • o nim pseud 23.02.2023

    No... może z tą czystością swojego sumienia trochę przesadziłem, ale to nie zmienia faktu, że mi się podoba.

  • MartynaM 23.02.2023

    Tutaj panuje przekonanie, że nie posiadam takiego organu wewnętrznego jak serce, może przez to że nie leży i nie czeka na każdego, kto się nawinie...

    Dziękuję za przeczytanie i komentarz.

  • Józef Kemilk 23.02.2023

    Wschody słońca widzę jedynie w zimie? Fajne takie czerwone. A albumy im człek starszy, tym fajniejsze.
    Pozdr
    5

  • MartynaM 23.02.2023

    Dziękuję, Józefie, za obecność pod wierszem.
    Pozdrawiam.

  • oboj 23.02.2023

    "so don't say sunrises are pale
    after sleepless nights
    these are the only images that are still sensitive
    to touch"

    Jeszcze tylko muzyka typu:
    https://www.youtube.com/watch?v=UGfKMV5AbMI
    i wchodzisz na czerwony dywan:)

    A tak serio to jeden z powodów rozważenia zmiany zapisu końcówki:

    "dlatego nie mów że wschody słońca wypadają blado
    po nieprzespanych nocach
    to jedyne obrazy nadal wrażliwe
    na dotyk"

    Myślę że uzasadnienie niepotrzebne...
    Piątka:)

  • MartynaM 23.02.2023

    Podoba mi się, zaraz zmienię.
    Bardzo dziękuję.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania