MartynaM gdyby nie dzieliło to ciężko było by żeby cokolwiek łączyło. Zawsze jest tak, że jedno bez drugiego nie funkcjonuje, ważnym jest znaleźć balans i się w nim odnaleźć.
MartynaM No właśnie dziś mi brakuje weny na bezsensowne sprzeczanie, chociaż bardzo to lubię, uznaje, że lepiej z nieznajomym internetowym niż z kimś bliskim. Ten z internetu, jeżeli ma oleju w głowie troszkę więcej, raczej niz sobie z tego nie będzie robił. Nawet na pitoleniu zapanowała względna miłość i należy to uszanować.
Komentarze (23)
Pięć ale tylko dlatego, że sam mam zielone oczy i lubię wschody słońca :)
To miłe widzieć, że coś ludzi łączy.
Dziękuję za komentarz.
MartynaM często łączą nas dziwne sploty wydarzeń, a czasem po prostu powszechność koloru oczu.
Materazzone, dla mnie najważniejsze, gdy jak najmniej dzieli.
Miłego dnia!
MartynaM gdyby nie dzieliło to ciężko było by żeby cokolwiek łączyło. Zawsze jest tak, że jedno bez drugiego nie funkcjonuje, ważnym jest znaleźć balans i się w nim odnaleźć.
Również miłego dnia. Może dziś bez dramatów?
Materazzone, to zależy czy masz natchnienie na rozrywanie szat... na innych ludziach. Ja nigdy pierwsza nie rzucam się na nikogo.
W pierwszym zdaniu najlepiej oprzeć się na tolerancji.
MartynaM No właśnie dziś mi brakuje weny na bezsensowne sprzeczanie, chociaż bardzo to lubię, uznaje, że lepiej z nieznajomym internetowym niż z kimś bliskim. Ten z internetu, jeżeli ma oleju w głowie troszkę więcej, raczej niz sobie z tego nie będzie robił. Nawet na pitoleniu zapanowała względna miłość i należy to uszanować.
Materazzone więc szanujmy, jak długo się da... hahaha
MartynaM z swojej strony, obiecuje nie zaczepiać nawet zgliżliwego ziemniaka.
Materazzone, to bardzo ładnie z Twojej strony...
Martyna bez urazy, ale mi się Twoje wiersze w ogóle nie podobają...
Nie ma problemu. Dziękuję za szczerość, którą szczególnie doceniam.
Pozdrawiam serdecznie.
Bardzo przypadł mi do gustu
Dziękuję.
MartynaM Szczególnie puenta
Łukaszenkow, zawsze to więcej niż nic.
Jeszcze nie wiem,
w którym z pudełek
leży twoje serce, ale
na pewno jest na nim
napisane
"Obchodzić się ostrożne"
Z czystym sumieniem daje 5.
No... może z tą czystością swojego sumienia trochę przesadziłem, ale to nie zmienia faktu, że mi się podoba.
Tutaj panuje przekonanie, że nie posiadam takiego organu wewnętrznego jak serce, może przez to że nie leży i nie czeka na każdego, kto się nawinie...
Dziękuję za przeczytanie i komentarz.
Wschody słońca widzę jedynie w zimie? Fajne takie czerwone. A albumy im człek starszy, tym fajniejsze.
Pozdr
5
Dziękuję, Józefie, za obecność pod wierszem.
Pozdrawiam.
"so don't say sunrises are pale
after sleepless nights
these are the only images that are still sensitive
to touch"
Jeszcze tylko muzyka typu:
https://www.youtube.com/watch?v=UGfKMV5AbMI
i wchodzisz na czerwony dywan:)
A tak serio to jeden z powodów rozważenia zmiany zapisu końcówki:
"dlatego nie mów że wschody słońca wypadają blado
po nieprzespanych nocach
to jedyne obrazy nadal wrażliwe
na dotyk"
Myślę że uzasadnienie niepotrzebne...
Piątka:)
Podoba mi się, zaraz zmienię.
Bardzo dziękuję.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania