.

.

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Neli 13.12.2015

    Bardzo ciekawe. Mam nadzieję, że nie będzie smutnego zakończenia! Gdzieś tam zamiast w liczbie męskiej, napisałaś w żeńskiej. I brakowało przecinka, ale nie pamiętam gdzie. Nie mogę doczekać się kolejnej części. Mam nadzieję, że Rafał ją uratuje ;D

  • ausek 13.12.2015

    Wiesz mam takie zdanie, że najgorzej poprawia się własny tekst. U innych szybciej wychwytuje się błędy. Czytałam pięć razy zanim znalazłam. :) Dzięki :)

  • Neli 14.12.2015

    Coś o tym wiem, sama mam ten problem ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania