.
.Autor: ausekCzytano 618 razyData dodania: 16.12.2015
Średnia ocena: 4.6 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić23
świetna część, zaskoczył mnie ten nóż, daje 5 nie ma mowy o czymś innym
Przyjemne opowiadanie. Jestem ciekawa po co była ta cała szopka z czesaniem włosów ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
świetna część, zaskoczył mnie ten nóż, daje 5 nie ma mowy o czymś innym
Przyjemne opowiadanie. Jestem ciekawa po co była ta cała szopka z czesaniem włosów ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania