Ty Nikorku ty... Dzięki :) Tak to jest jak pisze się z perspektywy dziewczyny, a za chwilę wczuwam się w chłopaka. :) Bierz telefon w dłoń, albo wskakuj na fb. :)
ausek ku końcowi?! Nie chcę, by to był koniec. Och, nawet nie wiesz jak nienawidzę przywiązywać się do pewnych historii, a później rozczarowywać się, gdy moja przygoda z daną książką się tak szybko skończyła! ;//
Ps. Również pozdrowionka! ;*
dzisiaj zaczęłam czytać twoją historie od początku i skończyłam wszystkie części, bardzo spodobała mi się cała historia, polubiłam bohaterów, szczególnie Weronike i jej mame,
co prawda mama Niki mało się pojawiała ale wzbudziła moją sympatie :)
Komentarze (8)
Kolejna część super, ale masz błąd . Napisałaś ,,Opowiedziałam wszytko" a powinno być ,,Opowiedziałem" . Czekam na kolejne :)))
Ty Nikorku ty... Dzięki :) Tak to jest jak pisze się z perspektywy dziewczyny, a za chwilę wczuwam się w chłopaka. :) Bierz telefon w dłoń, albo wskakuj na fb. :)
Mam nadzieję, że to wszystko się jakoś poukłada. Bardzo fajne opisy. Gdzieś tam złączyły Ci się dwa słowa, ale już nie pamiętam gdzie. 5 ;))
Opowiadanie zmierza już ku końcowi, dzięki, że nadal śledzisz losy bohaterów, pozdrawiam.:)
ausek ku końcowi?! Nie chcę, by to był koniec. Och, nawet nie wiesz jak nienawidzę przywiązywać się do pewnych historii, a później rozczarowywać się, gdy moja przygoda z daną książką się tak szybko skończyła! ;//
Ps. Również pozdrowionka! ;*
czekam z niecierpliwością na kolejne części :-)
dzisiaj zaczęłam czytać twoją historie od początku i skończyłam wszystkie części, bardzo spodobała mi się cała historia, polubiłam bohaterów, szczególnie Weronike i jej mame,
co prawda mama Niki mało się pojawiała ale wzbudziła moją sympatie :)
czekam na dalszy ciąg historii, wielkie 5
Dziękuję. Miałaś rację co do pomyłki z imionami. Już poprawiłam. : )
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania