...

Efekt braku możliwości usuwania prac.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • Anonim 04.07.2015

    JUŻ to czytałem 5

  • Anonim 04.07.2015

    Z debilami nie ma się co zadawać :x Pamiętam swoją klase z podstawówki, też zaawansowane stadium adhd... 5

  • Anonim 04.07.2015

    w podstawówce to ja miałem adhd, pierwszy zabijaka, później mi przeszło ;p

  • MrJ 04.07.2015

    Piatka, Filip, mialem to samo. Teraz jestem najbardziej ospalym gosciem we wrzechswiecie. 5 ode mnie dostales na poczatku, drugiego dac nie moge

  • Ciasteczko 04.07.2015

    Ja tam bym ich wrzuciła pod ten pociąg, ale nikt mi nigdy nie dokucza i nie dokuczał, bo do normalnych nie należę xD 5 a później przestali ci dokuczać?

  • Slugalegionu 04.07.2015

    Nie od razu, ale przestali w szóstej podstawówki: )

  • Senezaki 04.07.2015

    Jezu.... Masz 5 ;/
    *Co myśli Sene: JEZU, ALE Z TYCH TYPKÓW DEBILE...* :)

  • KarolaKorman 04.07.2015

    Niezłą miałeś przygodę :( 5

  • Slugalegionu 04.07.2015

    No wiem: /

  • Johnny2x4 05.07.2015

    5! Uuu... jaka przygoda...

  • Anonim 05.07.2015

    Czytałam to już wcześniej i zostawiłam pięć ;)
    Trza ich było po jajkach skopać! XD
    5/5

  • NataliaO 05.07.2015

    Świetna spowiedź. 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania