Efekt braku możliwości usuwania prac.
...Autor: SlugalegionuCzytano 508 razyData dodania: 04.07.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 13
Zaloguj się, aby ocenić65
JUŻ to czytałem 5
Z debilami nie ma się co zadawać :x Pamiętam swoją klase z podstawówki, też zaawansowane stadium adhd... 5
w podstawówce to ja miałem adhd, pierwszy zabijaka, później mi przeszło ;p
Piatka, Filip, mialem to samo. Teraz jestem najbardziej ospalym gosciem we wrzechswiecie. 5 ode mnie dostales na poczatku, drugiego dac nie moge
Ja tam bym ich wrzuciła pod ten pociąg, ale nikt mi nigdy nie dokucza i nie dokuczał, bo do normalnych nie należę xD 5 a później przestali ci dokuczać?
Nie od razu, ale przestali w szóstej podstawówki: )
Jezu.... Masz 5 ;/ *Co myśli Sene: JEZU, ALE Z TYCH TYPKÓW DEBILE...* :)
Niezłą miałeś przygodę :( 5
No wiem: /
5! Uuu... jaka przygoda...
Czytałam to już wcześniej i zostawiłam pięć ;) Trza ich było po jajkach skopać! XD 5/5
Świetna spowiedź. 5 :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (12)
JUŻ to czytałem 5
Z debilami nie ma się co zadawać :x Pamiętam swoją klase z podstawówki, też zaawansowane stadium adhd... 5
w podstawówce to ja miałem adhd, pierwszy zabijaka, później mi przeszło ;p
Piatka, Filip, mialem to samo. Teraz jestem najbardziej ospalym gosciem we wrzechswiecie. 5 ode mnie dostales na poczatku, drugiego dac nie moge
Ja tam bym ich wrzuciła pod ten pociąg, ale nikt mi nigdy nie dokucza i nie dokuczał, bo do normalnych nie należę xD 5 a później przestali ci dokuczać?
Nie od razu, ale przestali w szóstej podstawówki: )
Jezu.... Masz 5 ;/
*Co myśli Sene: JEZU, ALE Z TYCH TYPKÓW DEBILE...* :)
Niezłą miałeś przygodę :( 5
No wiem: /
5! Uuu... jaka przygoda...
Czytałam to już wcześniej i zostawiłam pięć ;)
Trza ich było po jajkach skopać! XD
5/5
Świetna spowiedź. 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania