Moja Wolność
Czy to takie straszne
Poddać się Jego miłości?
Pokłonić się przed Panem
I swoją maleńkością
Czy to takie straszne
Oddać hołd Panu
Oddając Mu to co ważne
Nie pragnąć nic w zamian?
Oddalić swoją dumę
Zostawić ją na schodach
Dogłębnie zrozumieć
Co to jest swoboda
To wolność w miłości do Boga
Komentarze (15)
"Oddając mu wygraną"? Uważasz, że relacja z Bogiem, to rozgrywka, mecz? Popraw literówki. "Mu" napisz z wielkiej litery. Choćby z szacunku do Niego, który głosisz w swoich wierszach.
A dziękuję tak miałam na myśli dobre chwile przemyślę i zaraz poprawię
Poprawione dziękuję
Catrina, literówki!!!
Grisza jeśli tak to przepraszam najciemniej pod latarnią... nie widzę żadnych🙂
Catrina, "oddajac"...
Grisza dziękuję poprawione🙂
to takie niegramotne
Oddać hołd Panu
Oddajac Mu wygraną
a tak:
Czy to takie straszne
Oddać hołd Panu
Nie będąc wybraną
Nie pragnąć nic w zamian?
Przepraszam odpowiedziałam poniżej....cały czas mi się myli.🙂
Też bardzo OK🙂🙂🙂
Tylko żeby pragnąć coś w zamian trzeba dać coś wartościowego... przeważnie w codziennych wymianach🙂🙂🙂😂😂😂
Wymyśliłem zupę na bazie wołowego bograczu z pieczarkami /ze słoika/ i ze świderkami.
Prototyp zniknął przed kolacją.
Na samą myśl robię się najedzona🙂
Ładnie, z wiarą.
Pozdrawiam serdecznie 5*
Miłego dnia
Dziękuję 🙂
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania