Moje myśli
Czasem nie rozumiem samego siebie
Czasem nie rozumiem własnych myśli
Czasem nie rozumiem samego siebie
Czasem nie rozumiem własnych myśli
Dość często padam
Dość często wstaje
Dość często padam
Dość często wstaję
I wiem, że w życiu też mam dużo radości
I wiem, że w życiu mam dużo przykrości
Przez cierpienie tworzę poezję
Przez cierpienie śpiewam poezję
Przez radość cieszę się życiem
Przez radość cieszę się życiem
Ale czemu tak często cierpię
Ale czemu tak często mam ból
Ale czemu tak często cierpię
Ale czemu tak często mam ból
Mam rodzinę mam miłość
Mam kota mam głos
Mam cierpienie mam zwątpienie
Mam też śmianie mam płakanie.
Komentarze (9)
męczą te powtórzenia
W nich jest moc... xD
Graf, od kiedy w o nim pseuda się bawisz?
Powtórzenia rzeczywiście są tu nie na miejscu. Widocznie jednak Autor uznał, że są potrzebne.
nuda
Powtórzenia po prostu wymuszają pewien sposób czytania. Nie można czytać tak jak się chce, tylko tak, jak dyktuje text, nie ciągle tak samo każdy text, dlatego nie rażą mnie. Mam kota mam głos – kot to zwierzę magiczne, daje natchnienie bez wątpienia :D
Pozdrawiam :)
Do wszystkich co piszą o powtórzeniach użyłem je specjalnie by przedstawić jak, mój mózg ma myśli, które się powtarzają i przez, które cierpię
I tak samo jest z powtarzającymi się dobrymi myślami, przez nie też tworzę poezję
Przykro mi, ale nie tworzysz poezji... tworzysz litanie oparte na gorzkich żalach.
Poezję to się w słowa ubiera...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania