.
UsuniętyAutor: KtokolwiekCzytano 544 razyData dodania: 25.03.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Super się czyta Twój pamiętnik :) Czekam na dalszą cześć !!!
Wciąż mi dziwne jak Cię czytam, ale juz tak mam :) jakoś się przyzwyczaję. Jeżeli wolno mi coś zasugerować to może pomyśl o wykorzystaniu kilku akapitów w tekście. Zwolni, go to trochę.... i będzie można złapać oddech :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Super się czyta Twój pamiętnik :) Czekam na dalszą cześć !!!
Wciąż mi dziwne jak Cię czytam, ale juz tak mam :) jakoś się przyzwyczaję.
Jeżeli wolno mi coś zasugerować to może pomyśl o wykorzystaniu kilku akapitów w tekście. Zwolni, go to trochę.... i będzie można złapać oddech :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania