.
UsuniętyAutor: KtokolwiekCzytano 604 razyData dodania: 26.03.2015
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić18
Nie wiem czemu tak szybko mi się was wszystkich czyta. Pamiętniki bardzo lubię czytać. Są od siebie, i mają coś czego czasem brak w opowiadaniach naturalności i emocji, które kocham. Tu jest wszystko ładnie i zgrabnie poprowadzone. 4:)
Bardzo fajnie wszystko opisujesz ;) tekst jest z lekkim humorem i przyjemnie się go czyta :) 4
Miło, że sprawia wam to przyjemność :) Tak jak chcieliście wprowadziłam akapity :) czy teraz jest lepiej?
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Nie wiem czemu tak szybko mi się was wszystkich czyta. Pamiętniki bardzo lubię czytać. Są od siebie, i mają coś czego czasem brak w opowiadaniach naturalności i emocji, które kocham. Tu jest wszystko ładnie i zgrabnie poprowadzone. 4:)
Bardzo fajnie wszystko opisujesz ;) tekst jest z lekkim humorem i przyjemnie się go czyta :) 4
Miło, że sprawia wam to przyjemność :) Tak jak chcieliście wprowadziłam akapity :) czy teraz jest lepiej?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania