-

 

Średnia ocena: 1.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (23)

  • Adalbert 26.02.2019

    To wygląda jakbyś wrzuciła za dużo składników do zupy. W każdym fragmencie przedstawiasz nowe postacie do których nie wracasz i wędrujesz po czasie. Ta zupa mi nie zasmakowała. Ostatecznie nie wiem dokładnie jaki miała smak - co z tego utworu wynika ? Same sny brzmią przyziemnie.

  • Margerita 26.02.2019

    dziękuję za przeczytanie

  • Nuncjusz 26.02.2019

    Jakby gołąb zesrał się na parapet i pofrunął

  • Margerita 26.02.2019

    nie rozumiem, a co ci się nie podoba?

  • Nuncjusz 26.02.2019

    Nic mi się tu nie podoba. Już pomijam byki, ale to tak wygląda, jakby kilkuletnie dziecko z mega ubogim słownictwem, coś opowiadało.
    Do usunięcia to.
    Albo jak bełkot pijaka. Tak to wygląda

  • Margerita 26.02.2019

    Nuncjusz
    Jakie byki i mi nie rozkazuje bo i tak nie usunę tego

  • Nuncjusz 26.02.2019

    Margerita ja ci nie rozkazuję. Stwierdzam tylko, że to chłam, który powinien zniknąć z portalu literackiego. Tyle ma tylko do powiedzenia w tej sprawie
    Baj

  • Margerita 26.02.2019

    Nuncjusz
    Tylko nie chłam ja uważam inaczej że powinien być na portalu literackim

  • Nuncjusz 26.02.2019

    Chłam, syf i dwa metry mułu

  • Adalbert 26.02.2019

    wygląda nuncjusz na to że wykroczyłeś spoza strefy krytyki i rozpocząłeś hejt, nie szanuje takiego zachowania i każdy powinien zignorować twoje tutejsze wpisy

  • Nuncjusz 26.02.2019

    Adalbert spadaj młotku. Nie wtrącaj się najlepiej

  • marok 26.02.2019

    No słabe to jest. Całe i każde z osobna. Jak dla mnie to było pisane przez góra 15 minut.

  • Margerita 26.02.2019

    na innym portalu ma polubienie

  • marok 26.02.2019

    Margerita, co mi po tym? Dla mnie to bardzo zły tekst. Zresztą polubienia tam sa ja gwiazdy tu: gówno warte

  • Margerita 26.02.2019

    marok
    nie prawda bo ja nie lubię tutejszych gwiazdek a tamte polubienia tak i to są stare teksty

  • Nuncjusz 26.02.2019

    Margerita to lepiej tam publikuj, gdzie masz te fajne polubienia

  • Margerita 26.02.2019

    Nuncjusz
    nie mówi mi jak mam żyć

  • Nuncjusz 26.02.2019

    Margerita ja ci tylko dobrze radzę

  • Margerita 26.02.2019

    Nuncjusz
    dlatego Życia w przyjaźni z matką naturą tu nie publikuję

  • Pan Buczybór 26.02.2019

    Tak sensowne, jak prowadzone przez wiele lat dzienniki mojego dziadka, w którym zapisywał chociażby cenę paliw danego dnia.

  • Margerita 26.02.2019

    dziękuję za przeczytanie a byka poprawiłam

  • sensol 26.02.2019

    tyle jest w tym tekście beznadziejnego smutku, jakiejś tęsknoty nieokreślonej, że... chwyta za serce

  • Margerita 26.02.2019

    dzięki za komentarz

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania