To wygląda jakbyś wrzuciła za dużo składników do zupy. W każdym fragmencie przedstawiasz nowe postacie do których nie wracasz i wędrujesz po czasie. Ta zupa mi nie zasmakowała. Ostatecznie nie wiem dokładnie jaki miała smak - co z tego utworu wynika ? Same sny brzmią przyziemnie.
Nic mi się tu nie podoba. Już pomijam byki, ale to tak wygląda, jakby kilkuletnie dziecko z mega ubogim słownictwem, coś opowiadało.
Do usunięcia to.
Albo jak bełkot pijaka. Tak to wygląda
Margerita ja ci nie rozkazuję. Stwierdzam tylko, że to chłam, który powinien zniknąć z portalu literackiego. Tyle ma tylko do powiedzenia w tej sprawie
Baj
wygląda nuncjusz na to że wykroczyłeś spoza strefy krytyki i rozpocząłeś hejt, nie szanuje takiego zachowania i każdy powinien zignorować twoje tutejsze wpisy
Komentarze (23)
To wygląda jakbyś wrzuciła za dużo składników do zupy. W każdym fragmencie przedstawiasz nowe postacie do których nie wracasz i wędrujesz po czasie. Ta zupa mi nie zasmakowała. Ostatecznie nie wiem dokładnie jaki miała smak - co z tego utworu wynika ? Same sny brzmią przyziemnie.
dziękuję za przeczytanie
Jakby gołąb zesrał się na parapet i pofrunął
nie rozumiem, a co ci się nie podoba?
Nic mi się tu nie podoba. Już pomijam byki, ale to tak wygląda, jakby kilkuletnie dziecko z mega ubogim słownictwem, coś opowiadało.
Do usunięcia to.
Albo jak bełkot pijaka. Tak to wygląda
Nuncjusz
Jakie byki i mi nie rozkazuje bo i tak nie usunę tego
Margerita ja ci nie rozkazuję. Stwierdzam tylko, że to chłam, który powinien zniknąć z portalu literackiego. Tyle ma tylko do powiedzenia w tej sprawie
Baj
Nuncjusz
Tylko nie chłam ja uważam inaczej że powinien być na portalu literackim
Chłam, syf i dwa metry mułu
wygląda nuncjusz na to że wykroczyłeś spoza strefy krytyki i rozpocząłeś hejt, nie szanuje takiego zachowania i każdy powinien zignorować twoje tutejsze wpisy
Adalbert spadaj młotku. Nie wtrącaj się najlepiej
No słabe to jest. Całe i każde z osobna. Jak dla mnie to było pisane przez góra 15 minut.
na innym portalu ma polubienie
Margerita, co mi po tym? Dla mnie to bardzo zły tekst. Zresztą polubienia tam sa ja gwiazdy tu: gówno warte
marok
nie prawda bo ja nie lubię tutejszych gwiazdek a tamte polubienia tak i to są stare teksty
Margerita to lepiej tam publikuj, gdzie masz te fajne polubienia
Nuncjusz
nie mówi mi jak mam żyć
Margerita ja ci tylko dobrze radzę
Nuncjusz
dlatego Życia w przyjaźni z matką naturą tu nie publikuję
Tak sensowne, jak prowadzone przez wiele lat dzienniki mojego dziadka, w którym zapisywał chociażby cenę paliw danego dnia.
dziękuję za przeczytanie a byka poprawiłam
tyle jest w tym tekście beznadziejnego smutku, jakiejś tęsknoty nieokreślonej, że... chwyta za serce
dzięki za komentarz
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania