"Moje spotkanie z Cyrylem" - (21)

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Freya 10.11.2018

    Zawsze to samo, że kiedyś było lepiej... naprawdę tak myślisz... Wspominając przeszłość odnosimy się przeważnie do tych najprzyjemniejszych doznań niegdysiejszych, wypierając te gorsze i chuj z tego wynika :) Pozdrawiam

  • oldakowski2013 10.11.2018

    Dziękuję za komentarz, ale mam do ciebie prośbę, mógłbyś wulgaryzmy zachować dla siebie i pisać je pod swoimi opowiadaniami? Co do wspomnień, to wspomnienia trzeba zachować wszystkie (o ile to możliwe) i wszystkie przekazywać potomnym, a nie tylko te wybrane, piękne i ładne. Pozdrawiam.

  • Freya 10.11.2018

    Ok, jestem zgodny, tak mi wyleciały kwiaty, bo nie wiedziałem jak je czujesz :)

  • oldakowski2013 10.11.2018

    W porządku, nie ma sprawy.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania