Zawsze to samo, że kiedyś było lepiej... naprawdę tak myślisz... Wspominając przeszłość odnosimy się przeważnie do tych najprzyjemniejszych doznań niegdysiejszych, wypierając te gorsze i chuj z tego wynika :) Pozdrawiam
Dziękuję za komentarz, ale mam do ciebie prośbę, mógłbyś wulgaryzmy zachować dla siebie i pisać je pod swoimi opowiadaniami? Co do wspomnień, to wspomnienia trzeba zachować wszystkie (o ile to możliwe) i wszystkie przekazywać potomnym, a nie tylko te wybrane, piękne i ładne. Pozdrawiam.
Komentarze (4)
Zawsze to samo, że kiedyś było lepiej... naprawdę tak myślisz... Wspominając przeszłość odnosimy się przeważnie do tych najprzyjemniejszych doznań niegdysiejszych, wypierając te gorsze i chuj z tego wynika :) Pozdrawiam
Dziękuję za komentarz, ale mam do ciebie prośbę, mógłbyś wulgaryzmy zachować dla siebie i pisać je pod swoimi opowiadaniami? Co do wspomnień, to wspomnienia trzeba zachować wszystkie (o ile to możliwe) i wszystkie przekazywać potomnym, a nie tylko te wybrane, piękne i ładne. Pozdrawiam.
Ok, jestem zgodny, tak mi wyleciały kwiaty, bo nie wiedziałem jak je czujesz :)
W porządku, nie ma sprawy.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania