Nie wiem dlaczego są takie duże przerwy, występuje to za każdym razem gdy dodaję tu opowiadania. Na innych stronach innych portali wszystko jest inaczej, to znaczy jest normalne. Może ktoś zna tego przyczynę?
Betti, czasem już naprawdę lepiej zamilkąć, bo niewprawna chęć niesienia pomocy zamienia się w niedźwiedzią przysługę. Zrozum, że nie pomagasz. Po prostu żyjemy tu jakoś, bo takie polowania wkrótce się wymkną poza portal.
Po co?
betti, nie wiem kim jest Robert. Dziwne, że na tamtym cmentarzychu jeszcze ktoś chce siedzieć. Eidocznie bardzo nobilitująca musi być wspólna zajebistość.
Canulas, publikuje na ósmym. Mały forum - fakt. Ruch mały, ale atmosfera normalna - zdaj się na moje empiryczne doświadczenie, ale wnioskuje, że masz swoje.
Poema tak - towarzystwo nieprzyjemne, z niechęcią tam zaglądam i chyba zaniecham.
Towarzystwo na ósmym, małe ale naprawdę i do tańca i do różańca.
Co Cię tam tak frapuje? Może dowiem się czegoś od innego spojrzenia.
Neurotyk, wiem, że publikujesz. Pozwól, że nie będę się rozwodził nad źródłem pozyskanej wiedzy. Ufam, że jednostkowo ludzie są zajebiści, bo to w końcu ludzie. Być może błąd leży gdzieś u podłoża, w systemie. Zapewne moja wiedza jest tylko cząstkową w odniesieniu do Twojej, ale póki co pozostanę przy swych osądach.
Dopiero teraz dotarłem do domu i do komputera. Dziękuję wszystkim za przeczytanie i komentarze. Miło, że ktoś dał piątaka, ale ja do ocen nie przywiązuję zbyt wielkiej wagi, ale zawsze cieszy to... Pozdrawiam.
Komentarze (18)
Ze wszystkich (Twoich) najlepsze. Czemu tyle enterów?
Nie wiem dlaczego są takie duże przerwy, występuje to za każdym razem gdy dodaję tu opowiadania. Na innych stronach innych portali wszystko jest inaczej, to znaczy jest normalne. Może ktoś zna tego przyczynę?
Jolka, kopiuj zanim nie zniknie... chociaż podejrzewam, że przestraszyłaś i tak oldakowskiego...
Sorry, ale nie mogłam odpuścić sobie złośliwości.
Betti, czasem już naprawdę lepiej zamilkąć, bo niewprawna chęć niesienia pomocy zamienia się w niedźwiedzią przysługę. Zrozum, że nie pomagasz. Po prostu żyjemy tu jakoś, bo takie polowania wkrótce się wymkną poza portal.
Po co?
Canulas przeprosiłam i raz jeszcze przepraszam. Poniosło mnie...
Canulas ona się tym karmi i podnieca. Z ósmego za to wyleciała. Skaranie boskie z tą kobietą
Gregor, pisałeś już o tym kilkanaście razy. Na ósmym (być może się mylę, sprostuj) za głośne oddychanie możesz dostać warna.
Canulas nie, na ban trzeba solidnie zapracować. Poza tym Robert nie lubi, kiedy ludzie odchodzą, zawsze daje ileś tam szans. Zapytaj Refluksa.
Ano, ani pisałem i jeszcze nie raz nie dwa napiszę w mordę jeża. Oddycham swobodnie więc się nie zamartwiaj. hej
betti miałaś szansę i nie podołałaś, dalej darłaś japę kochaniutka
betti, nie wiem kim jest Robert. Dziwne, że na tamtym cmentarzychu jeszcze ktoś chce siedzieć. Eidocznie bardzo nobilitująca musi być wspólna zajebistość.
Canulas, publikuje na ósmym. Mały forum - fakt. Ruch mały, ale atmosfera normalna - zdaj się na moje empiryczne doświadczenie, ale wnioskuje, że masz swoje.
Poema tak - towarzystwo nieprzyjemne, z niechęcią tam zaglądam i chyba zaniecham.
Towarzystwo na ósmym, małe ale naprawdę i do tańca i do różańca.
Co Cię tam tak frapuje? Może dowiem się czegoś od innego spojrzenia.
Baju baj
Neurotyk co Ty opowisadasz, przecież Ósme, to najgorsze zło... gorszego nie ma w całej sieci. Tam mordują bez użycia rąk... nawet krwi nie widać.
Neurotyk, wiem, że publikujesz. Pozwól, że nie będę się rozwodził nad źródłem pozyskanej wiedzy. Ufam, że jednostkowo ludzie są zajebiści, bo to w końcu ludzie. Być może błąd leży gdzieś u podłoża, w systemie. Zapewne moja wiedza jest tylko cząstkową w odniesieniu do Twojej, ale póki co pozostanę przy swych osądach.
Canulas, sądźmy więc wg. swoich prywatnych miar.
Neurotyk, oki doki
Canulas :)
Dopiero teraz dotarłem do domu i do komputera. Dziękuję wszystkim za przeczytanie i komentarze. Miło, że ktoś dał piątaka, ale ja do ocen nie przywiązuję zbyt wielkiej wagi, ale zawsze cieszy to... Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania