...

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • kasiaczek 30.09.2023

    To był jakiś trójkąt.

  • droga_we_mgle 30.09.2023

    Tak, Bermudzki.

  • słone paluszki 30.09.2023

    droga_we_mgle
    Hahaha hahaha🤣🤣🤣

  • słone paluszki 30.09.2023

    Są takie chwile, które nas ogrzewają. Są tacy ludzie, którzy nas budują.
    Szczęściara👋

  • droga_we_mgle 01.10.2023

    Tak, są tacy ludzie, za których obecność w moim życiu jestem nieskończenie wdzięczna.
    Dzięki :)

  • Dekaos Dondi 30.09.2023

    Droga_we_mgle↔Hmm... niejedno wspomnienie, można ziścić przyszłością. Tak wiele i tak mało, od nas zależy. Miejmy nadzieję, że to drugie:)→Nie każda mgła, mąci drogę. Są takie... przezroczyste:)
    Pozdrawiam🤣:)

  • droga_we_mgle 01.10.2023

    Dziękuję za komentarz, DD. Choć nie jestem pewna, czy tym razem go zrozumiałam:)) Ale... nie zawsze muszę rozumieć, co ktoś widzi, dokładnie. Mogę się zadowolić rolą medium do wrażeń wywoływania ;-)

  • Sufjen 06.10.2023

    Klimatyczna i ładna miniatura. Warto było tu wpaść. Pozdrawiam :)

  • droga_we_mgle 08.10.2023

    Dziękuję za wpadnięcie :)
    I cieszę się, że było warto.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania