Droga_we_mgle↔Hmm... niejedno wspomnienie, można ziścić przyszłością. Tak wiele i tak mało, od nas zależy. Miejmy nadzieję, że to drugie:)→Nie każda mgła, mąci drogę. Są takie... przezroczyste:)
Pozdrawiam🤣:)
Dziękuję za komentarz, DD. Choć nie jestem pewna, czy tym razem go zrozumiałam:)) Ale... nie zawsze muszę rozumieć, co ktoś widzi, dokładnie. Mogę się zadowolić rolą medium do wrażeń wywoływania ;-)
Komentarze (9)
To był jakiś trójkąt.
Tak, Bermudzki.
droga_we_mgle
Hahaha hahaha🤣🤣🤣
Są takie chwile, które nas ogrzewają. Są tacy ludzie, którzy nas budują.
Szczęściara👋
Tak, są tacy ludzie, za których obecność w moim życiu jestem nieskończenie wdzięczna.
Dzięki :)
Droga_we_mgle↔Hmm... niejedno wspomnienie, można ziścić przyszłością. Tak wiele i tak mało, od nas zależy. Miejmy nadzieję, że to drugie:)→Nie każda mgła, mąci drogę. Są takie... przezroczyste:)
Pozdrawiam🤣:)
Dziękuję za komentarz, DD. Choć nie jestem pewna, czy tym razem go zrozumiałam:)) Ale... nie zawsze muszę rozumieć, co ktoś widzi, dokładnie. Mogę się zadowolić rolą medium do wrażeń wywoływania ;-)
Klimatyczna i ładna miniatura. Warto było tu wpaść. Pozdrawiam :)
Dziękuję za wpadnięcie :)
I cieszę się, że było warto.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania