Moskalik na wredne dzieciaki z Gimnazjum Nr 3 w jednym z miast w Polsce

Moskalik na wredne dzieciaki z Gimnazjum Nr 3 w jednym z miast w Polsce

 

Kto zaprzeczy, że psychiczne

W „Trójce” uczą się dzieciny

Temu zadam rany liczne

W kruchcie Świętej Katarzyny

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • Canulas 06.02.2018

    Hmm, tytuł dłuższy id tekstu

  • Okropny 06.02.2018

    Prawieże

  • Pan Buczybór 06.02.2018

    Dobrzyń? Zgadłem?. Jest "trójka", jest Katarzyna - zgadza się.

  • Okropny 06.02.2018

    Szukałeś w guglu, czy poblisko?

  • Canulas 06.02.2018

    Znalazł się piąty element z TW
    Ritha juz miała plakaty po słupach wieszać

  • Canulas 06.02.2018

    CanuW sensie do seniora B.B. - przeniesło na dół

  • Agat 25 06.02.2018

    Nie, raczej nie Dobrzyń. Starogard Gdański. Gdy jeszcze budynek naszej szkoły wyższej nie był w pełni zdatny do użytku, wynajmowaliśmy pomieszczenia w Gimnazjum Nr 3 i tam odbywały się zajęcia. No i gimnazjaliści byli dla studentów okropni. Pluli na nas, wbiegali na zajęciach do sali, żeby potem móc wyskoczyć przez okno (zajęcia były w pomieszczeniach piwnicznych, ale schludnych i normalnych). Gimnazjaliści nas wyzywali. Nawet nasi wykładowcy byli wobec nich bezsilni. Dlatego ze złości na te dzieciaki ukułam ten wierszyk.

  • Canulas 06.02.2018

    No i mamy rozwiązanie quizu

  • Agat 25 06.02.2018

    Dziękuję tu wszystkim za komentarze, zwłaszcza te krytyczne, ale życzliwe. Proszę pisać dalej. Nadal będę wstawiać moje teksty, bo chcę się rozwijać w umiejętności lepszego pisania.

  • Canulas 06.02.2018

    Wstaw coś dłuższego, coś... Do pochylenia się

  • Aisak 06.02.2018

    wstawiając 1 tekst rocznie?
    well...

  • fanthomas 06.02.2018

    Krótkie, a do tego wiersz, a na tym kompletnie się nie znam. Bez oceny.

  • Agat 25 06.02.2018

    No prawda, rzadko piszę, ale będę pisać częściej.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania