Moskalik na wredne dzieciaki z Gimnazjum Nr 3 w jednym z miast w Polsce
Moskalik na wredne dzieciaki z Gimnazjum Nr 3 w jednym z miast w Polsce
Kto zaprzeczy, że psychiczne
W „Trójce” uczą się dzieciny
Temu zadam rany liczne
W kruchcie Świętej Katarzyny
Komentarze (13)
Hmm, tytuł dłuższy id tekstu
Prawieże
Dobrzyń? Zgadłem?. Jest "trójka", jest Katarzyna - zgadza się.
Szukałeś w guglu, czy poblisko?
Znalazł się piąty element z TW
Ritha juz miała plakaty po słupach wieszać
CanuW sensie do seniora B.B. - przeniesło na dół
Nie, raczej nie Dobrzyń. Starogard Gdański. Gdy jeszcze budynek naszej szkoły wyższej nie był w pełni zdatny do użytku, wynajmowaliśmy pomieszczenia w Gimnazjum Nr 3 i tam odbywały się zajęcia. No i gimnazjaliści byli dla studentów okropni. Pluli na nas, wbiegali na zajęciach do sali, żeby potem móc wyskoczyć przez okno (zajęcia były w pomieszczeniach piwnicznych, ale schludnych i normalnych). Gimnazjaliści nas wyzywali. Nawet nasi wykładowcy byli wobec nich bezsilni. Dlatego ze złości na te dzieciaki ukułam ten wierszyk.
No i mamy rozwiązanie quizu
Dziękuję tu wszystkim za komentarze, zwłaszcza te krytyczne, ale życzliwe. Proszę pisać dalej. Nadal będę wstawiać moje teksty, bo chcę się rozwijać w umiejętności lepszego pisania.
Wstaw coś dłuższego, coś... Do pochylenia się
wstawiając 1 tekst rocznie?
well...
Krótkie, a do tego wiersz, a na tym kompletnie się nie znam. Bez oceny.
No prawda, rzadko piszę, ale będę pisać częściej.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania