Mówią, że po ciężkiej nocy.
Mówią, że po ciężkiej nocy przychodzi upragniony dzień.
A słońce wbrew pozorom rzuca cień, nie światło na zdarzenia zeszłej nocy.
Mówią, że deszcz obmywa nas z każdej nawet tej najcięższej winy.
Dziś wiem, iż to nie prawda, bo moja dusza wciąż skuta jest w kajdany.
Mówią, że po srogiej zimie przychodzi upragniona wiosna.
To, czemu ja wraz z wiosną się nie odrodziłam?
Mówią, że książki nie powinno cenić się po okładce.
Więc powiedz, mi czemu mnie właśnie tak oceniłeś?
I nie wiedząc o mnie zupełnie nic!
Na początku mnie skreśliłeś?
Wiesz, co ludzie o takich sytuacjach jak nasza mówią?
Że pierwsza jaskółka wiosny nie czyni.
A my nigdy nie będziemy szczęśliwi.
Bo ja może i kocham cię na zabój.
Lecz ty jesteś ze mną z litości.
Więc dziś mówię to wszem i wobec.
Możesz odjeść!
A ja postaram się zapomnieć.
O tym, co mogłoby się zdarzyć.
Komentarze (40)
Piękne 5 i witam
Witam
Tina12 Dawno mnie tu nie było
Olga Undomiel
Oj tak. Troche sie pozmieniało.
Tina12 Cenea. ( tak po enlistryjsku) :D
Z enlistryjskiego chyba już nic nie pamiętam.
Tina12 nie używałam tu słowa Cenea
Olga Undomiel
Sorki. A właściwie jak tam idzie praca nad wydaniem Dziedzictwa?
Tina12 2 wydawnictwa odrzuciły. Menne kirir tirieste ven
Tina12 znaczy to Nie mam Ci czego wybaczać
Olga Undomiel
To sie cieszę. Szkoda. No cóż może jeszcze kiedyś się uda wydać książkę.
Tina12 Próbuję.
Olga Undomiel
Jak to mówią do 3 razy sztuka.
Ja, kobieta z Południa Enlistrii.
Ja, pozbawiona serca.
Ja, ułaskawiona rebeliantka.
Na moich oczach lała się krew lecz i ja ją przelewałam. Moja dłoń wraziła ostrze w niejedno niewinne serce.
Przeciwko mnie tkano sieci intryg ale ja je splątałam.
Ja, còrka gwiazd, nieprawe dziecko, wzgardzona pòłelfka.
Czym zasłużyłam sobie na tą koronę?
Còż zrobiłam że każdy zgina przedemną kolano?
Pokochałam Światło i Mrok tej ziemi.
Ja, Diana Caledia Akiret- dell Meriel
To monolog Diany
Zabrzmiało jakby bohaterka szła korytażem prosto do sali koronacyjnej i wygłasza swój życiorys.
Coś tak jak to Hurrem z WS robiła.
Tina12 inspirowane WS, to prawda.
Olga Undomiel
To widać. WS to jeden z moich ulubionych seriali.
Tina12 mòj też
Olga Undomiel
No cóż fani WS są wszędzie. XD
Tina12 marzę o tym że z mojej powieści zrobią film
Olga Undomiel
Czasami wystarczy wierzyć. Bo wiara czyni cuda. No ja tam nie licze, że ktoś z moich wypocin film zrobi.
Wiesz co zrobiła Miriam na wiadomość o zaręczynach Elehera i Diany? Wtłukła im całą zastawę
Olga Undomiel
To coś w stylu Mahidevran nawiązując do WS.XD
Tina12 Szalona Miriam. Wszyscy to ją lubią najbardziej. Ale tam każdy ma swoje odjazdy, nawet sam kròl elfòw
Olga Undomiel
A kto nie ma.jakiś tam odjazdów. To orawda nawet król może mieć jakieś schizy. Xd
Tina12
Ups prawad
Tina12 Schizy Elona Elehera są wyjątkowo groźne
Olga Undomiel
Wkońcu to król.
Tina12 i do tego ma 2 państwa pod berłem.
Tina12 gdy on ma schizę to zwiewaj na 5 km. Jeśli nie chcesz zostać spopielony albo poćwiartowany albo... Nie wiem kròl coś zawsze wymyśli
Olga Undomiel
Haha. Czyli w moim przypadku ruszyła bym z ręcznego. Bo z tym mam problem.
Tina12 ciekawe jakby w Enlistrii zareagowali na widok samochodu...
Olga Undomiel
Strzelaliby do niego. A auti raczej nie ma sznas z czarami.
Tina12 : D Jak uważasz: Czy Elon w stosunku do Diany na początku ich znajomości powinien być ostry i szorstki czy raczej łagodny?
Olga Undomiel
Myśle, że gdyby był szorstki to historia nie była by taka wciągająca.
Tina12 a według Ciebie jest wciągająca?
Olga Undomiel
Jakby był szorski w stosunku do Diany. To ta histria nie była by taka jak tk ująć. Taka troche zaskakująca.
Tina12 Elon i Diana ogòlnie są zaskakującym duetem. Diana twierdzi że nie umie kochać bo jest stworzona tylko do siania śmierci a oświadczyny Elehera przyjęła z rozsądku , wiedziała że kròl da jej bezpieczeństwo
Olga Undomiel
Jednym słowem małżeństwo z rozsądku. Ale każdy chce czuć się bezpiecznie.
Tina12 nie do końca. Diana po prostu musiała się przekonać co do Elona. W dniu ślubu nie mogła sobie wyobrazić bez niego życia. Elon kochał ją od Verii Cenea ( święta potwierdzenia) a noc poślubną mieli piękną.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania