Może by od nowa jeszcze raz kartek spróbować…
Co z Donaldem Tuskiem,
koalicyjnym premierem,
się dzieje,
bo jeszcze do wczoraj,
treściwie obiecywał się
na ekranie i monitorach
a dziś znikł
jak wczorajszy śnieg.
Czyżby pogalopował
przed inflacją gdzie,
a może gróźb,
z niemych
wstałego Zera,
że przerobi go
na Donalda T.
wystraszył sie?!
Byłem rad,
gdy na wiejskiej
zamiast wrót
zobaczyłem wreszcie
drzwi.
ale jak dotąd
to ten obrazek
nie jest
spełnieniem
praworządności
z moich marzeń.
A chciałbym móc,
gdy każdemu
przyjrzę się z bliska
odróżnić peowca
od piska.
Przekonać się,
że nie są im wspólne
chamskie maniery
- rozpychać się
wśród baranów,
jak pierwszorzędne
mohery,
z tandetnego
styropianu.
I tak mi dopomósz buk
Komentarze (15)
Długo poczekamy by różnili się między sobą. Kruk krukowi oka nie wykole
Przed ośmiu laty byli jakby tacy sami. PO zrobiło krok ku europejskiej cywilizacji gdy dojni dwa w mroki średniowiecza.
Rysujące się pęknięcia w koalicji źle wróży dlatego lekiem byłyby wybory, a w efekcie pozostanie paciorkowatych koniczynek przed progiem Wiejskiej.
ireneo Obyś się obudził z głowa w nocniku POpaprańcu. Błąd tkwi w systemie założycielskim III RP i braku dekomunizacji. Nie istnieje pojęcie, aby złodziej w imię porozumienia ponad podziałami , wyrzekł się tego co nakradł i stworzył prawo zabraniające kradzieży, na zasadzie ukradł -uciąć rękę. Większy złodziej zastąpił mniejszego kombinatora. Zasada jest prosta ; małych przestępców wieszają, dużym zbrodniarzom pomniki stawiają. Nie będę wymieniał, bo każdy ich zna i pamięta.
realista
znowu zabłądziłeś kretynie
ireneo reneo sam powiedziałeś ,że będziesz mnie zapraszał gdziekolwiek się pojawisz, więc odwzajemniam się twoimi miłymi słówkami o miłości w różnorodności. >znowu zabłądziłeś kretynie
realista
"Grain (.)
Świadomie, nieświadomie Jębniętus niespolitus
"
realista spam
No i wszystko się składa do kupy, zaprzeczenia rotacyjnego pajaca są g. warte. Dyplomu tylko nie zdążył odebrać, bo prokuratura za wszybko wszystko zagarnęła.
Kobosko przyznaje: Dostarczyłem wniosek Hołowni do Collegium Humanum
„Wniosek został złożony, ja tutaj można powiedzieć na zasadzie koleżeńskiej, czy wręcz przyjacielskiej, dostarczyłem dokumenty również pana marszałka Hołowni na uczelnię” – przyznał europoseł Polski 2050 Michał Kobosko.
https://www.fronda.pl/a/Kobosko-przyznaje-Dostarczylem-wniosek-Holowni-do-Collegium-Humanum,237798.html
Paciorku, mieć trudność prawdziwy-polak z rozumieniem treści tematu. Więc nie dotyka collegium hummanum, choć pod patronatem Partii Intelektualnego Szrotu dlatego komentarze paciorka są niemerytoryczne, a więc trollujące.
Trollowanie hańbi trolla.
Zatem spadaj.
Tematy ireneo, jak towary w MediaMarkt nie dla idiotów.
ireneo wyglądasz mi duraczku na absolwenta hołłownium tumanom.
Conie
Idiocie zawsze tak wygląda każdy, kto potrafi sklecić bardziej złożone zdania, paciorku ciężkawy
spam
ireneo ireneo Dzięki za własne potwierdzenie; "Kiedy łepetyna wyjałowiona ratunek w argumentach ad personam." Trafnie to określiłeś na podstawie własnego hejtu." intelektualna miernoto. Spadaj trollu"
realista spam
ireneo Ale radość w klanie Gucia, Gucio ma gumę do żucia , ale gumę zjadła Lucia i Gucio ma gówno do żucia. Żujcie więc wzajemnie jednoosobowy poczwórny trollu własne gówno-wysrywy. Ja nie podlegam twojej fermie trolli , to twój klan podlega samozaoraniu jak przykłady z dzikiej przyrody: Rekiny piaskowe zjadają się nawzajem jeszcze zanim opuszczą macicę.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania