.

.

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Katerina 19.11.2015

    Robi się groźnie. Zauważyłam kilka błędów, ale zdążają się każdemu. Trochę tęsknię za walecznosci Niny i mam nadzieje, ze jej dawna siła powróci. Prócz tego miło było przeczytać rozdział, w którym pokazalas co ma to wszystko Viktor. I co raz bardziej wkurza mnie król. Do Ojca Roku mu daleko ;) 5

  • elenawest 19.11.2015

    oj tak, daleko :) a Nina powróci do swej waleczności, lecz jeszcze nie teraz :)

  • Numizmat 30.11.2015

    Parę literówek się znalazło, ale to nie szkodzi. Daję czwóreczkę i czekam na dalsze rozwinięcie akcji :)

  • elenawest 30.11.2015

    Dziękuję bardzo Numi ;-)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania