Robi się groźnie. Zauważyłam kilka błędów, ale zdążają się każdemu. Trochę tęsknię za walecznosci Niny i mam nadzieje, ze jej dawna siła powróci. Prócz tego miło było przeczytać rozdział, w którym pokazalas co ma to wszystko Viktor. I co raz bardziej wkurza mnie król. Do Ojca Roku mu daleko ;) 5
Komentarze (4)
Robi się groźnie. Zauważyłam kilka błędów, ale zdążają się każdemu. Trochę tęsknię za walecznosci Niny i mam nadzieje, ze jej dawna siła powróci. Prócz tego miło było przeczytać rozdział, w którym pokazalas co ma to wszystko Viktor. I co raz bardziej wkurza mnie król. Do Ojca Roku mu daleko ;) 5
oj tak, daleko :) a Nina powróci do swej waleczności, lecz jeszcze nie teraz :)
Parę literówek się znalazło, ale to nie szkodzi. Daję czwóreczkę i czekam na dalsze rozwinięcie akcji :)
Dziękuję bardzo Numi ;-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania