🌸

...

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Kacun84 3 tygodnie temu

    Tekst bdb daję 5

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    Kacun Dzięki :)

  • Kacun84 3 tygodnie temu

    Zawsze do usług😃

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    Kacun nie deklaruj się, bo wezmę to za pewnik. 😉

  • Kacun84 3 tygodnie temu

    Ja się dopiero uczę od was dobrego pisania może kiedyś będę mógł wam dorównać. Człowiek całe życie się uczy dobrze że jest taka strona gdzie można lepsze lub gorsze ale swoje wiersze z głowy z duszy napisać. Wyrazić co w człowieku siedzi ktoś polubi ktoś nie ale motywacja jest nawet jeśli to trochę czasu zajmuje. Dla tego jak jest naprawdę dobry tekst m.in. jak twój to czego nie dać 5 chociaż dałbym więcej ale skali żeby dać więcej nie szkoda. Dzięki wam też rozwijam swój początkujący warsztat fajnie że trafiłem na was na tą stronę. Pozdrawiam

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    Kacun żartowałam. ; Nauka przez zabawę jest najlepsza. 😉

  • Kacun84 3 tygodnie temu

    Zgadzam się czasami człowieka nachodzi nostalgia chyba trzeba to przelać na papier.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    Kacun TW nie zdechło, bo nastąpił bunt społeczny. Jakby co gdzieś jest 3 zestaw na forum.
    Przelej, od tego jest papier. :)

  • Kacun84 3 tygodnie temu

    Dzięki za info bardzo się cieszę włączam wenę i jadę z tym koksem. Przelewam na papier😍💪

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    Heja, heja! 😆 ja też jednego zaleglaka mam. :)

  • zsrrknight 3 tygodnie temu

    Trochę błędów interpunkcyjnych. "Dziecko Roślin" pisałbym oba człony wielkimi literami, dla porządku i estetyki (jakie są dokładne zasady z głowy nie wiem - możesz sprawdzić we własnym zakresie dla pewności). Przepraszam, treści nie skomentuję - jakoś nic mądrego nie przychodzi mi do głowy

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    Panie, przeczeszę ten tekst grzebieniem.
    Tak, Dziecko powinno być z dużej w roślin.
    Nie szkodzi, to jest wycinek z całości, a nawet bardziej odnoga od seryjnego Mrocznego. :)

  • Galaxynowy 3 tygodnie temu

    Wielki Brat nie zawodzi nas z jego daily!!!!

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    Galaxynowy okejos! Uszczypliwcu. ;) Zrozumiałam aluzję.

  • Galaxynowy 3 tygodnie temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ trzeba oddać ci hołd

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 tygodnie temu

    Galaxynowy Oddaj! 😁

  • Galaxynowy 2 tygodnie temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ nie mam niestety, ale jak bede mial to oddam

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 tygodnie temu

    Galaxynowy Napisz mi hołd taki jak ja oddałam z "Wieńcem" mojemu uzależnieniu od netu. 😅

  • Galaxynowy 2 tygodnie temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ nie fajnie jest być uzależnionym od netu, współczuję i polecam dotknąć trawy

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania