Ja się dopiero uczę od was dobrego pisania może kiedyś będę mógł wam dorównać. Człowiek całe życie się uczy dobrze że jest taka strona gdzie można lepsze lub gorsze ale swoje wiersze z głowy z duszy napisać. Wyrazić co w człowieku siedzi ktoś polubi ktoś nie ale motywacja jest nawet jeśli to trochę czasu zajmuje. Dla tego jak jest naprawdę dobry tekst m.in. jak twój to czego nie dać 5 chociaż dałbym więcej ale skali żeby dać więcej nie szkoda. Dzięki wam też rozwijam swój początkujący warsztat fajnie że trafiłem na was na tą stronę. Pozdrawiam
Trochę błędów interpunkcyjnych. "Dziecko Roślin" pisałbym oba człony wielkimi literami, dla porządku i estetyki (jakie są dokładne zasady z głowy nie wiem - możesz sprawdzić we własnym zakresie dla pewności). Przepraszam, treści nie skomentuję - jakoś nic mądrego nie przychodzi mi do głowy
Panie, przeczeszę ten tekst grzebieniem.
Tak, Dziecko powinno być z dużej w roślin.
Nie szkodzi, to jest wycinek z całości, a nawet bardziej odnoga od seryjnego Mrocznego. :)
Komentarze (19)
Tekst bdb daję 5
Kacun Dzięki :)
Zawsze do usług😃
Kacun nie deklaruj się, bo wezmę to za pewnik. 😉
Ja się dopiero uczę od was dobrego pisania może kiedyś będę mógł wam dorównać. Człowiek całe życie się uczy dobrze że jest taka strona gdzie można lepsze lub gorsze ale swoje wiersze z głowy z duszy napisać. Wyrazić co w człowieku siedzi ktoś polubi ktoś nie ale motywacja jest nawet jeśli to trochę czasu zajmuje. Dla tego jak jest naprawdę dobry tekst m.in. jak twój to czego nie dać 5 chociaż dałbym więcej ale skali żeby dać więcej nie szkoda. Dzięki wam też rozwijam swój początkujący warsztat fajnie że trafiłem na was na tą stronę. Pozdrawiam
Kacun żartowałam. ; Nauka przez zabawę jest najlepsza. 😉
Zgadzam się czasami człowieka nachodzi nostalgia chyba trzeba to przelać na papier.
Kacun TW nie zdechło, bo nastąpił bunt społeczny. Jakby co gdzieś jest 3 zestaw na forum.
Przelej, od tego jest papier. :)
Dzięki za info bardzo się cieszę włączam wenę i jadę z tym koksem. Przelewam na papier😍💪
Heja, heja! 😆 ja też jednego zaleglaka mam. :)
Trochę błędów interpunkcyjnych. "Dziecko Roślin" pisałbym oba człony wielkimi literami, dla porządku i estetyki (jakie są dokładne zasady z głowy nie wiem - możesz sprawdzić we własnym zakresie dla pewności). Przepraszam, treści nie skomentuję - jakoś nic mądrego nie przychodzi mi do głowy
Panie, przeczeszę ten tekst grzebieniem.
Tak, Dziecko powinno być z dużej w roślin.
Nie szkodzi, to jest wycinek z całości, a nawet bardziej odnoga od seryjnego Mrocznego. :)
Wielki Brat nie zawodzi nas z jego daily!!!!
Galaxynowy okejos! Uszczypliwcu. ;) Zrozumiałam aluzję.
C₁₂H₂₂O₁₁ trzeba oddać ci hołd
Galaxynowy Oddaj! 😁
C₁₂H₂₂O₁₁ nie mam niestety, ale jak bede mial to oddam
Galaxynowy Napisz mi hołd taki jak ja oddałam z "Wieńcem" mojemu uzależnieniu od netu. 😅
C₁₂H₂₂O₁₁ nie fajnie jest być uzależnionym od netu, współczuję i polecam dotknąć trawy
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania