Muzyka milczenia

Czas ciszy - refleksję, introspekcje niczym płótno malarza twór, arcydzieło.

Czuję ciszę źródło spokoju i relaksu, jak studnia w której odbija się niebo.

Czas na ciszę, spokojnie płynie czas , jak głębia oceanu tajemnic miejsce.

Cisza w nas i poza nami to góry, majestatyczne w nich siła i spokój.

Czas na ciszę przestrzeń na kreatywność, jako gwiaździste niebo inspirujące do marzeń.

Czas na ciszę symbol tajemnicy i nieznanego

Ta cisza - trwoży tych którzy się w niej nie znajdują.

Ta cisza - onieśmiela tych, którzy nie potrafią jej słuchać.

Ta cisza - jak otchłań w tych którzy pogrążają się w zadumie nie potrafią jej zrozumieć.

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (31)

  • Grafomanka dwa lata temu

    Ta cisza, w której można pisać banialuki i udawać, że to dzieło...

  • qulia1 dwa lata temu

    Masz dziś kołek w.....?

  • Grafomanka dwa lata temu

    qulia1, a kiedyś podobały mi się twoje wypociny? Nie przypominam sobie...

  • qulia1 dwa lata temu

    Grafomanka nic od ciebie nie oczekuję.....

  • Grafomanka dwa lata temu

    qulia1, i słusznie. Sobie trzeba stawiać wysoko poprzeczkę i od siebie oczekiwać, a nawet wymagać, ale czy taka litania może w tym pomóc? Nie sądzę...

  • qulia1 dwa lata temu

    Grafomanka to moja litania .....pilnuj swojego nosa...a raczej kołka 😆

  • Grafomanka dwa lata temu

    qulia1, ja nie mam kołka, na swój patrzysz, dlatego każda bzdura, którą wstawiasz, wydaje ci się doskonała.
    To portal, tutaj czytamy i komentujemy. Jak masz problem z odbiorem krytyki, to zastanów się czy powinnaś publikować na portalach...

  • qulia1 dwa lata temu

    Grafomanka robię co chcę a Tobie nic do tego czy radzę sobie z krytyką czy nie. Twoje słowa to ironią pachną zresztą nic nowego.....

  • Grafomanka dwa lata temu

    qulia1, a ty nie widzisz, co napisałaś? I czytać nie nie umiesz?

  • darjim dwa lata temu

    Cisza to dobry wynalazek. W ciszy wiele się dzieje. Uwielbiam muzykę ciszy.

  • qulia1 dwa lata temu

    😁

  • Grisza dwa lata temu

    "… Bo gdy się milczy milczy milczy
    To apetyt rośnie wilczy
    Na poezję co być może drzemie w nas..." J.Kofta

  • Cain dwa lata temu

    Cisza potrafi przerazić ludzi zwracających zbyt dużą uwagę na słowa.

  • qulia1 dwa lata temu

    Każdy inaczej ją odbiera, ale tak to fakt brak dźwięku ....przeraża......odzewu ? - hejtu nie lubię wolę ciszę 😉 Dziękuję za rozważania...

  • o nim pseud dwa lata temu

    Faktycznie, bardzo dobry tekst, dużo w nim mądrego

  • qulia1 dwa lata temu

    Można by pokusić się o pytanie: czym jest cisza.. ?

  • Grafomanka dwa lata temu

    qulia1 odp brzmi: ciszą

  • qulia1 dwa lata temu

    Grafomanka haha idź spać

  • Grafomanka dwa lata temu

    Dobrze, mamo, ale trochę później... xD

  • Grisza dwa lata temu

    qulia1, czy Ty nic nie zrozumiałaś z mojego zacytowania tekstu Kofty?

  • qulia1 dwa lata temu

    Grisza nie zwracam uwagi na Grafikę co pisze do innych.

  • Grisza dwa lata temu

    Ale Koftę cytowałem Ja do Ciebie...

  • qulia1 dwa lata temu

    Grisza widzisz pomyliłam was 😂. Czas okulary nosić

  • qulia1 dwa lata temu

    Grisza aż się chcę milczeć 😆

  • Grisza dwa lata temu

    qulia1, dobra, kończąc i reasumując, bo czas spać: czasami lepiej zamilknąć i utonąć w ciszy, niż pisać dla pisania. Są Twoje teksty, które mi się podobały. Ten nie. Stąd takie, a nie inne komentarze. Nie tylko moje.

  • qulia1 dwa lata temu

    Grisza dobranoc

  • o nim pseud dwa lata temu

    qulia1 "Można by pokusić się o pytanie: czym jest cisza.. ?"

    Cisza to nic innego, jak oddział przed położony, dla myśli, które będą rodzić słowa ;)

  • qulia1 dwa lata temu

    o nim pseud cisza jest darem.

  • o nim pseud dwa lata temu

    qulia1 "cisza jest darem" — piękne.

  • qulia1 dwa lata temu

    o nim pseud 😊

  • qulia1 dwa lata temu

    https://youtu.be/GRrpdmlEE4g?si=9YJfjhhOJsmoB5_J

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania