Muzyka milczenia
Czas ciszy - refleksję, introspekcje niczym płótno malarza twór, arcydzieło.
Czuję ciszę źródło spokoju i relaksu, jak studnia w której odbija się niebo.
Czas na ciszę, spokojnie płynie czas , jak głębia oceanu tajemnic miejsce.
Cisza w nas i poza nami to góry, majestatyczne w nich siła i spokój.
Czas na ciszę przestrzeń na kreatywność, jako gwiaździste niebo inspirujące do marzeń.
Czas na ciszę symbol tajemnicy i nieznanego
Ta cisza - trwoży tych którzy się w niej nie znajdują.
Ta cisza - onieśmiela tych, którzy nie potrafią jej słuchać.
Ta cisza - jak otchłań w tych którzy pogrążają się w zadumie nie potrafią jej zrozumieć.
Komentarze (31)
Ta cisza, w której można pisać banialuki i udawać, że to dzieło...
Masz dziś kołek w.....?
qulia1, a kiedyś podobały mi się twoje wypociny? Nie przypominam sobie...
Grafomanka nic od ciebie nie oczekuję.....
qulia1, i słusznie. Sobie trzeba stawiać wysoko poprzeczkę i od siebie oczekiwać, a nawet wymagać, ale czy taka litania może w tym pomóc? Nie sądzę...
Grafomanka to moja litania .....pilnuj swojego nosa...a raczej kołka 😆
qulia1, ja nie mam kołka, na swój patrzysz, dlatego każda bzdura, którą wstawiasz, wydaje ci się doskonała.
To portal, tutaj czytamy i komentujemy. Jak masz problem z odbiorem krytyki, to zastanów się czy powinnaś publikować na portalach...
Grafomanka robię co chcę a Tobie nic do tego czy radzę sobie z krytyką czy nie. Twoje słowa to ironią pachną zresztą nic nowego.....
qulia1, a ty nie widzisz, co napisałaś? I czytać nie nie umiesz?
Cisza to dobry wynalazek. W ciszy wiele się dzieje. Uwielbiam muzykę ciszy.
😁
"… Bo gdy się milczy milczy milczy
To apetyt rośnie wilczy
Na poezję co być może drzemie w nas..." J.Kofta
Cisza potrafi przerazić ludzi zwracających zbyt dużą uwagę na słowa.
Każdy inaczej ją odbiera, ale tak to fakt brak dźwięku ....przeraża......odzewu ? - hejtu nie lubię wolę ciszę 😉 Dziękuję za rozważania...
Faktycznie, bardzo dobry tekst, dużo w nim mądrego
Można by pokusić się o pytanie: czym jest cisza.. ?
qulia1 odp brzmi: ciszą
Grafomanka haha idź spać
Dobrze, mamo, ale trochę później... xD
qulia1, czy Ty nic nie zrozumiałaś z mojego zacytowania tekstu Kofty?
Grisza nie zwracam uwagi na Grafikę co pisze do innych.
Ale Koftę cytowałem Ja do Ciebie...
Grisza widzisz pomyliłam was 😂. Czas okulary nosić
Grisza aż się chcę milczeć 😆
qulia1, dobra, kończąc i reasumując, bo czas spać: czasami lepiej zamilknąć i utonąć w ciszy, niż pisać dla pisania. Są Twoje teksty, które mi się podobały. Ten nie. Stąd takie, a nie inne komentarze. Nie tylko moje.
Grisza dobranoc
qulia1 "Można by pokusić się o pytanie: czym jest cisza.. ?"
Cisza to nic innego, jak oddział przed położony, dla myśli, które będą rodzić słowa ;)
o nim pseud cisza jest darem.
qulia1 "cisza jest darem" — piękne.
o nim pseud 😊
https://youtu.be/GRrpdmlEE4g?si=9YJfjhhOJsmoB5_J
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania