My ludzie
Tak trudno być dzisiaj człowiekiem,
nie kotem nie świnią nie psem.
Dać coś z serca od siebie
gdy liczy się tylko "chcę".
Gdy wskazówki mkną nieubłaganie,
gdy ciągle pogania nas czas.
Świętym jest ten kto przystanie
czy coś z człowieka jeszcze jest w nas?
Gdy życzliwość tak bardzo nas dziwi,
gdy sztuczny bywa nawet kwiat.
A my czy jesteśmy prawdziwi
Czy z ceną 200 złoty plus VAT?
Tak mało jest człowieka w człowieku.
Tak mało kolorów wśród szarych mas.
Hey! My ludzie XXI wieku
ile człowieka jest w każdym z nas?
Komentarze (2)
Spodobał mi się ten wiersz. Idealnie trafiłaś nim w mój gust :) zostawiam 5 i liczę na więcej tekstów w tym właśnie stylu ! :)
Dzięki za miłe słowa;) po staram się pisać w takim stylu no i jeszcze lepiej;) bo z jakością to różnie u mnie bywa;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania