Myśl ma być czynem.
>Nie przyszedłem dla klepania błogiego spokoju
Ale aby rozpalić ogień miłości dla pokoju.
Ja jestem DROGĄ, PRAWDĄ i ŻYCIEM
Kto uwierzy- ten ma wieczne życie <.
Chrześcijanie nie dajcie przyzwolenia
Na wszelkie formy waszego zniewolenia.
Jak będziecie letni bądź nijacy
Nie osiągniecie rezultatu swej pracy.
W swojej wierze bądźcie mocni
To każde załamanie tylko was wzmocni.
Gdyby Szymon nie doświadczył upadku
Nie został by Piotrem na ostatku.
Bądźcie wreszcie wzajemnie solidarni
Bo zginiecie w duchowej męczarni.
Najgorsze jest duchowe rozdwojenie
Bo nie da się dwóm ideom służyć wzajemnie.
Nie liczcie, że za służbę u szatana doznacie spokoju
On tylko czyha, jak was pogrążyć w gnoju.
Kto tego w tej walce o prawdę tu nie widzi
To znaczy, że godziwego życia się wstydzi.
Każda potulność ze strony katolika
Jest wodą na młyn jego przeciwnika.
Nie licz na to, że szatan się podda
Nigdy, to bestia wyrafinowana i podła.
Kto przez przeciwności zostanie wzmocniony
Ten za heroizm cnót będzie zbawiony.
Tu jednak podstawowy warunek do spełnienia
Najpierw to wy się starajcie o Królestwo Niebieskie
Bo bez pracy nie ma kołaczy
>Nie ten co Mi mówi Panie, Panie
Ale ten co spełnia Moje Przykazanie;
>Abyście się wzajemnie miłowali
Jak Ja was umiłowałem<
Kto wytrwa do końca w wierze
Temu należą się Niebieskie leże.
Złóż Bogu należny dług
Tak ci dopomóż BÓG.
Komentarze (17)
Lotos. Lotos odpowiedział na Twój komentarz do Myśl ma być czynem.
2 godz. temu .No i dostał bana jak > pewien ksiundz< pokręcił głową. Pewnie to był ten "proboszcz", lub ten „Ks.Popiełuszko
Skutecznie tępisz trolle. Gratulacje me😀😀😀
Znowu sobie mną ryj wycierasz mój spragniony pozywienia sedesiku?
Conie Dziękuję za odwiedziny.
Jesteś jedyny , który pojmujesz co to czyny.
Ks. Popiełuszko .O ryju to następny esej;>>NIE RZUCAJCIE PEREŁ MIĘDZY WIEPRZE,
BO WIEPRZ W BŁOTO MORALNE JE WDEPCZE<<.Twój klon cię zaprasza > Węgorz Braun Szczęść Morze 4 min. temu "Mam dla ciebie obiadzik sedesiku", Zrób sobie z WBSM za jednym przysiadem kolację z obiadem. Wszelkich gówności.
realista Piszesz o mnie jak napalony pedałek xD
Niesamowite jak ich tępisz, powiedział sam do siebie.
Wygląda na to, że ban to dla chamstwa za mało
Bo szambiarzom jakby takie zboczenie pasowało.
Tu na forum opowi się okazało
Jak wielu userów szatanowi dusze zaprzedało.
>NIE RZUCAJCIE PEREŁ MIĘDZY WIEPRZE
BO WIEPRZ W BŁOTO MORALNE JE WDEPCZE<<.
Liczysz według siebie trollów bez kultury
Kolejny to już sobowtór WBSM, który?
realista A w Tworkach dobrze żywią?
Lotos Dawno cię uwolnili z kaftana z zawiązanymi rękawami, że dorwałeś się do jedzenia?
realista Za co dostałeś order?
Lotos Spam -pisze każdy cham!
realista Pisz se pisz, grafomania to twoje przekleństwo, Jahwe zakpił z ciebie, piszesz gnioty Jahwe się z ciebie śmieje, Tworki to dobre miejsce dla ciebie.
Lotos Lotos Spam -pisze każdy cham!
realista Za co dostałeś order?
Lotos Lotos Lotos Spam -pisze każdy cham!
realista Powtarzasz się, napisz lepiej jakiś kretyński wierszyk, nie powinieneś być realistą, powinieneś to zmienić na słowojeb.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania