Myślę że

Czasem myślę że,

 

Nie uda mi się.

 

Że upadnę i

 

Przyniosę wszystkim wstyd.

 

Cierpienie które czuje,

 

Zostanie już na zawsze.

 

Boję się że,

 

Wszyscy w dupie mają mnie.

 

Choć te wszystkie dni,

 

leciały spokojnie to ja wiem iż,

 

To już nie te dni.

 

Teraz każda chwila

 

Strach ze soba przynosi,

 

niesie ból i płacz,

 

tęsknota mnie niszczy już

 

Nie mam siły

 

By wstać

 

Chyba już upadam.....

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Mozdzus01 03.03.2017

    Takie nawet fajne , fajnie się czyta. 4 ; )

  • Pisak1Wtt 03.03.2017

    Dziękuję ;)

  • Julsia 03.03.2017

    Mam nadzieję, że nie osobie piszesz. Tekst bardzo dobry, daje 5. Trafił do mnie

  • Pisak1Wtt 03.03.2017

    Niestety pisze o sobie
    Dziękuję za opinię

  • Julsia 08.03.2017

    Pisak1Wtt
    Będzie dobrze. "Nie ważne jest ile razy upadniesz, ale to czy wstaniesz"

  • Pisak1Wtt 08.03.2017

    Julsia od dzisiaj to będzie moje motto :)

  • Oni 03.03.2017

    *czuję
    *ze sobą

  • Pisak1Wtt 04.03.2017

    Przepraszam za wszystkie błędy

  • Emi Ayo 04.03.2017

    Emocjonalny tekst,ale uwierz w siebie to wszystko może sie udac ;) nastaw się pozytywnie. Zostawiam 5 i życzę duzo uśmiechu ;)

  • Pisak1Wtt 04.03.2017

    Uśmiech by się przydał :)
    Dziękuję

  • Pan Buczybór 04.03.2017

    Pitolenie. Z natury - pesymistów nie lubię. Ot, tak. Śmierć, śmierć... 5

  • Pisak1Wtt 05.03.2017

    Ogólnie kiedyś pesymistów też nie lubiłam.
    Niestety pod wpływem pewnego wydarzenia z optymistki, stałam się pesymistką.

  • Taka sobie Pati 05.03.2017

    Fajne

  • Taka sobie Pati 05.03.2017

    Wpadnij do mnie

  • Tanaris 05.03.2017

    Dam 4, nawet mi się podobało :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania