Myślę że
Czasem myślę że,
Nie uda mi się.
Że upadnę i
Przyniosę wszystkim wstyd.
Cierpienie które czuje,
Zostanie już na zawsze.
Boję się że,
Wszyscy w dupie mają mnie.
Choć te wszystkie dni,
leciały spokojnie to ja wiem iż,
To już nie te dni.
Teraz każda chwila
Strach ze soba przynosi,
niesie ból i płacz,
tęsknota mnie niszczy już
Nie mam siły
By wstać
Chyba już upadam.....
Komentarze (15)
Takie nawet fajne , fajnie się czyta. 4 ; )
Dziękuję ;)
Mam nadzieję, że nie osobie piszesz. Tekst bardzo dobry, daje 5. Trafił do mnie
Niestety pisze o sobie
Dziękuję za opinię
Pisak1Wtt
Będzie dobrze. "Nie ważne jest ile razy upadniesz, ale to czy wstaniesz"
Julsia od dzisiaj to będzie moje motto :)
*czuję
*ze sobą
Przepraszam za wszystkie błędy
Emocjonalny tekst,ale uwierz w siebie to wszystko może sie udac ;) nastaw się pozytywnie. Zostawiam 5 i życzę duzo uśmiechu ;)
Uśmiech by się przydał :)
Dziękuję
Pitolenie. Z natury - pesymistów nie lubię. Ot, tak. Śmierć, śmierć... 5
Ogólnie kiedyś pesymistów też nie lubiłam.
Niestety pod wpływem pewnego wydarzenia z optymistki, stałam się pesymistką.
Fajne
Wpadnij do mnie
Dam 4, nawet mi się podobało :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania