myśli

powiedz

dlaczego tak bolą dni

gdy nie ma Ciebie obok

czemu całe szczęście znika

jak zimowe ptaki

które żarliwie szukają ciepła

Czy one tęsknią?

 

myślę

czemu popadam w depresję

gdy nie piszesz cały dzień

A ja wpatrzony w telefon

czekam

na choćby jedną wiadomość

czy jestem psychiczny?

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Szudracz 01.04.2018

    Dobrze by było gdyby ktoś zabrał Ci telefon, nie miał byś takich pytań. :)

  • Canulas 01.04.2018

    Całkiem, całkiem. Ładny początek.
    Tytaj:
    "na chodźby jedna wiadomość
    czy jestem psychiczny ?" - jedną
    No i bez spacji znak zapytania

  • Okropny 01.04.2018

    Choćby*

  • Canulas 01.04.2018

    Okropny ano i to

  • Dark Hands 01.04.2018

    dzięki :)

  • Pan Buczybór 01.04.2018

    heh, ostatni wers szczególnie młodzieżowy. Cały wiersz w sumie dość młody i przydałoby mu się lekko dojrzeć. Ku jakości :)

  • betti 01.04.2018

    telefon milczy wpatrzony w ciszę
    jak ptaki w zimie dziobie ekran
    i tylko we mnie wciąż pytania
    czemu dni bolą kiedy znikasz

    jak wariat w biegu myśli łapię
    i przeskakuję po wspomnieniach
    czy jeszcze kiedyś cię dogonię
    czy złapię ciepło zamknę w dłoni

    Jakoś mnie tak naszło...
    .

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania