myśli
powiedz
dlaczego tak bolą dni
gdy nie ma Ciebie obok
czemu całe szczęście znika
jak zimowe ptaki
które żarliwie szukają ciepła
Czy one tęsknią?
myślę
czemu popadam w depresję
gdy nie piszesz cały dzień
A ja wpatrzony w telefon
czekam
na choćby jedną wiadomość
czy jestem psychiczny?
Komentarze (7)
Dobrze by było gdyby ktoś zabrał Ci telefon, nie miał byś takich pytań. :)
Całkiem, całkiem. Ładny początek.
Tytaj:
"na chodźby jedna wiadomość
czy jestem psychiczny ?" - jedną
No i bez spacji znak zapytania
Choćby*
Okropny ano i to
dzięki :)
heh, ostatni wers szczególnie młodzieżowy. Cały wiersz w sumie dość młody i przydałoby mu się lekko dojrzeć. Ku jakości :)
telefon milczy wpatrzony w ciszę
jak ptaki w zimie dziobie ekran
i tylko we mnie wciąż pytania
czemu dni bolą kiedy znikasz
jak wariat w biegu myśli łapię
i przeskakuję po wspomnieniach
czy jeszcze kiedyś cię dogonię
czy złapię ciepło zamknę w dłoni
Jakoś mnie tak naszło...
.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania