-

-

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Anonim 10.05.2015

    wszystko sie dzieje w głowie, konkretnie w mózgu, oczywiście, ciało, jego kondycja ma wpływ na psychikę
    to jakaś depresja? ;)

  • NataliaO 10.05.2015

    nie, raczej chwilowy dyskomfort :)

  • DuŚka ^.^ 10.05.2015

    Świetnie przedstawione... :) widać, że w 100% ukazuje szczere uczucia i jest napisane z głębi serca, 5

  • NataliaO 10.05.2015

    Miło to od Ciebie usłyszeć. Dziękować :)

  • KarolaKorman 10.05.2015

    Prawdziwe od serca i od rozumu, ale przykre, jakbyś miała gorszy dzień 5 :)

  • Vasto Lorde 10.05.2015

    Czego się smucisz :D nie lubię takich tekstów od Ciebie mimo, że są dobre :D

    "Chyba nie jestem dla niej jeszcze najlepszą przyjaciółką…" - skojarzyło mi się z końcówką mojego opowiadania "Nierozłączny kompan" :D

    5!

  • NataliaO 10.05.2015

    Karolcia :*

  • NataliaO 10.05.2015

    Dobrze usłyszeć, że są dobre Vasto :)

  • KarolaKorman 10.05.2015

    :)***

  • KainaBref 12.05.2015

    Nie oceniam błędów w Twoim przypadku. Skupiam się na treści i sensie. To dobry przykład przemyślanych powtórzeń. Nieźle.

  • NataliaO 12.05.2015

    A Dziękuje Kaina :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania