-
-Autor: NataliaOCzytano 433 razyData dodania: 10.05.2015
Średnia ocena: 3.8 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić23
wszystko sie dzieje w głowie, konkretnie w mózgu, oczywiście, ciało, jego kondycja ma wpływ na psychikę to jakaś depresja? ;)
nie, raczej chwilowy dyskomfort :)
Świetnie przedstawione... :) widać, że w 100% ukazuje szczere uczucia i jest napisane z głębi serca, 5
Miło to od Ciebie usłyszeć. Dziękować :)
Prawdziwe od serca i od rozumu, ale przykre, jakbyś miała gorszy dzień 5 :)
Czego się smucisz :D nie lubię takich tekstów od Ciebie mimo, że są dobre :D "Chyba nie jestem dla niej jeszcze najlepszą przyjaciółką…" - skojarzyło mi się z końcówką mojego opowiadania "Nierozłączny kompan" :D 5!
Karolcia :*
Dobrze usłyszeć, że są dobre Vasto :)
:)***
Nie oceniam błędów w Twoim przypadku. Skupiam się na treści i sensie. To dobry przykład przemyślanych powtórzeń. Nieźle.
A Dziękuje Kaina :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (11)
wszystko sie dzieje w głowie, konkretnie w mózgu, oczywiście, ciało, jego kondycja ma wpływ na psychikę
to jakaś depresja? ;)
nie, raczej chwilowy dyskomfort :)
Świetnie przedstawione... :) widać, że w 100% ukazuje szczere uczucia i jest napisane z głębi serca, 5
Miło to od Ciebie usłyszeć. Dziękować :)
Prawdziwe od serca i od rozumu, ale przykre, jakbyś miała gorszy dzień 5 :)
Czego się smucisz :D nie lubię takich tekstów od Ciebie mimo, że są dobre :D
"Chyba nie jestem dla niej jeszcze najlepszą przyjaciółką…" - skojarzyło mi się z końcówką mojego opowiadania "Nierozłączny kompan" :D
5!
Karolcia :*
Dobrze usłyszeć, że są dobre Vasto :)
:)***
Nie oceniam błędów w Twoim przypadku. Skupiam się na treści i sensie. To dobry przykład przemyślanych powtórzeń. Nieźle.
A Dziękuje Kaina :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania