MYŚLIWY (homonim)

W leśnej _ _ _ _ _ _ / _ _ _ każdy zakątek,

Z dubeltówką po kniei wędruje.

I choć żona go karmi wybornie

Jemu tylko _ _ _ _ _ _ _ _ _ smakuje.

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (55)

  • Grisza dwa lata temu

    KTO PIERWSZY ROZWIĄŻE?

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Dziczyzna

  • Grisza dwa lata temu

    Bingo!

  • Grafomanka dwa lata temu

    W leśnej głuszy zna każdy zakątek,
    Z dubeltówką po kniei wędruje.
    I choć żona go karmi wybornie
    Jemu tylko dziczyzna smakuje.

  • Grisza dwa lata temu

    Grafka, niestety... dziczy/zna - dziczyzna. "Homonimia - identyczność brzmienia i pisowni wyrazów mających różne znaczenia i zwykle też różne pochodzenia". Wzorowa odgadła. Ale nie łam się - będą następne! :))

  • Grisza dwa lata temu

    Ale cieszę się, że zawitałaś w świecie moich szarad.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Grisza, e, nie podoba mi się to... myslałam, że trzeba tylko coś tam sobie wstawić... nie bawię się z Tobą xD

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grisza a taka lotna?

  • Grafomanka dwa lata temu

    Wzorowa Płaczlinda, nie denerwuj mnie... a chciałam być od ciebie lepsza, muszę tytuły czytać, co za wredny typ... rudy chyba

  • Grisza dwa lata temu

    Grafomanka, ależ baw się! Obiecuję, że w następnych będę zawczasu wyjaśniał na czym polega zagadka. Homonim już znasz. Ale będą inne. Nie zrażaj się. I nie opuszczaj mnie! Nie będę co prawda skamlał, jak co niektórzy, ale cenię sobie naszą wzajemną wymianę zdań!

  • Grisza dwa lata temu

    Wzorowa Płaczlinda, a Ty się moją publikacją nie posiłkuj! Znam osobiście mnóstwo osób, które kpią z mojej pasji do szaradziarstwa (szeroko rozumianego). Niektórzy po prostu tym się nie relaksują. Ich prawo. Być może należy do nich i Grafomanka. Jej prawo. I chwała jej, że spróbowała. HEJ!

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grisza, ale ona wie wszystko!

  • Grafomanka dwa lata temu

    Grisza, nie gadaj z nim, zdenerwował mnie, zawsze musi być lepszy... a ja gapa.
    A Ty swoją drogą jakieś homonimy wymyślasz... jakbyś zwyczajnie nie potrafił coś wymyślić.

    Co za ludzie... xD

  • Grisza dwa lata temu

    Grafomanka, zaraz, zaraz - Wzorowa Płaczlinda to ON? No ja wiem, że jestem tu od niedawna , ale wciąż mnie zaskakujecie . Nie możecie się wszyscy ponazywać jakoś hetero? No owszem ja też kończę się na "a". Ale to rusycyzm. Grisza, Grigorij, Grzegorz, Gregory...

  • Grafomanka dwa lata temu

    Grisza, mnie się bardziej Grześ podoba, takie nasze imię, a nie obce...

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka lubisz Grzesia?

  • Grisza dwa lata temu

    Grafomanka, Grisza, to moja ksywka z podstawówki. A Grześ, to na mnie zawsze mówiły dziewczyny, które naprawdę mnie lubiły. Bez żadnych podtekstów erotycznych. Takie prawdziwe przyjaciółki, powierniczki... W sumie sprawiłaś mi przyjemność przywołując to zawołanie.

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka odgadnij ten homonim

    ----/----- mocny i szybki
    Strzał wybił szybę w stołowym
    i trafił w dębowe cacko.
    W pół się --------- rozpadła.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Wzorowa Płaczlinda, nie wiem.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Grisza, ja też mam kolegę Grzesia, jeszcze z podstawówki. Bardzo się lubimy.

  • Grisza dwa lata temu

    Grafomanka, jak to "nie wiesz"?

  • Grafomanka dwa lata temu

    Grisza, normalnie nie wiem. Nic mi nie przychodzi do głowy.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Proszę mi tu szybko powiedzieć, bo już wszystkie antyki przeleciałam w pamięci i nic... xD

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka a ja mam na drugie Grzesiek

  • Grisza dwa lata temu

    Grafomanka, no dobrze, dobrze... Spróbujmy rozwiązać homonim Wzorowej Płaczlindy... ups... Wzorowego Płaczlinda... Nie powiem, jest trudny...

  • Grafomanka dwa lata temu

    Wzorowa Płaczlinda, tak? Grześki są fajne, po tym moim koledze oceniam, ale mój kolega jest raczej grzeczny wobec kobiet, nigdy nie widziałam u niego agresji...

  • Grafomanka dwa lata temu

    Grisza, też nie wiesz, co?

  • Grisza dwa lata temu

    Grafomanka, nie wiem. Wrócę do tematu jutro. Dzisiaj idę spać!

  • Grisza dwa lata temu

    Wzorowa Płaczlinda, poddaję się.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Grisza, a sekretera?

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka nie!

  • Grafomanka dwa lata temu

    Wzorowa Płaczlinda, dębowe cacko na pół, to co jeszcze może być?

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka jest takie cacko.

  • Grisza dwa lata temu

    Grafomanka, nie. Jeśli to ma być homonim, to jedno wyrażenie musi być tożsame z drugim. Porównaj z moją dziczyzną.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Grisza, ależ jest, a przestawienie jest, chyba, dopuszczalne?

  • Grisza dwa lata temu

    Grafomanka, ale to nie będzie homonim, tylko anagram.

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka Grisza dobrze mówi.

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Poczekam jeszcze, może ktoś zgadnie?

  • Grisza dwa lata temu

    Nie masz tam błędu? Na pewno 4+5, a potem 9?

  • Grafomanka dwa lata temu

    Grisza, na pewno ma, inaczej już by napisał...

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grisza wszystko jest ok

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka nie mam. Wrzucę na główną. Może ktoś zgadnie.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Wzorowa Płaczlinda, to nie powinno chyba być tak, szczególnie dla początkujących, jak ja, że nawet Grisza nie zna odp. Pisz, ale z klona dawaj odp

  • Grafomanka dwa lata temu

    albo nie ale!

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka zdziwisz się, jakie to proste.

  • Grisza dwa lata temu

    Wzorowa Płaczlinda, na pewno rodzaj męski w pierwszym, a żeński w ostatnim wersie?

  • Grafomanka dwa lata temu

    Wzorowa Płaczlinda, to właśnie podejrzewam, znając ciebie... xD

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grisza oczywiście

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka przestań konfabulować, bo to już nudne jest.

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka i nie znasz mnie

  • Grafomanka dwa lata temu

    Wzorowa Płaczlinda, taaa... xD

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka znasz mnie tak, jak ja ciebie znam

  • Grafomanka dwa lata temu

    Wzorowa Płaczlinda, dobra, dawaj jakąś podpowiedź... i jedźmy z tym

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka jest na głownej, tam zapraszam

  • Wzorowa Płaczlinda dwa lata temu

    Grafomanka Garść odkrył 'serwantka' - proste!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania