text usunięty

💩

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • MartynaM 30.01.2023

    Czytałeś to na głos?

  • Pobóg Welebor 30.01.2023

    Szczerze, to czytałem tylko pierwszą wersję, która była pozbawiona prawie spacji. Teraz czytałem, i racja, to powinno się zlewać bardziej, chyba zlikwiduję interpunkcję. Dzięki ?

  • MartynaM 30.01.2023

    Pobóg Welebor, dałeś radę to przeczytać? Napisać to pestka...

  • Pobóg Welebor 30.01.2023

    MartynaM, no mniej więcej tak:
    https://youtu.be/hDlbT2vWVjU

  • Materazzone 30.01.2023

    Połamałem język, a czytałem w głowie.

  • Pobóg Welebor 30.01.2023

    Przepraszam za język, zrośnie się ?

  • Różne undergroundy mnie przyzwyczaiły, może w wymowie na głos bym poległ, ale w czytaniu total spoks!

  • Pobóg Welebor 31.01.2023

    To super, cieszę się, dzięki ?

  • rozwiazanie 31.01.2023

    Podoba mi się czytany wiersz przez Ciebie i zdjęcie bardzo ciekawe. 5. Pozdrawiam ?

  • Pobóg Welebor 31.01.2023

    Dzięki, to ze starówki. Text właściwie nie jest przeznaczony do czytania, albo inną wersję trzeba czytać głośno, bardziej zlaną. Pomyślę.
    Pozdrawiam również ?

  • Poncki 31.01.2023

    Nieźle się namęczyłem przy czytaniu. Mózg trzeba przekalibrować, żeby wyrazy rozpoznawał ?
    Podoba mi się ?

  • Pobóg Welebor 31.01.2023

    Super, cieszę się. Trafne, co piszesz o kalibracji. W normalnym texcie to odbiera się podprogowo (Trzy Cztery to wyłuskiwała), te inne możliwości łączenia sylab. Chyba zrobię jakiś text tylko audio, ze zlanymi słowami. Na piśmie nie bardzo się da.
    Pozdrawiam ?

  • Dekaos Dondi 01.02.2023

    Pobóg Welebor↔Gdyby przedstawiciel pozaziemskiej cywilizacji, poćwiczył na owym tekście, to z całą resztą nie miałby już najmniejszych problemów:)↔Takie skojarzenie me:)↔Pozdrawiam?:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania