Szczerze, to czytałem tylko pierwszą wersję, która była pozbawiona prawie spacji. Teraz czytałem, i racja, to powinno się zlewać bardziej, chyba zlikwiduję interpunkcję. Dzięki ?
Dzięki, to ze starówki. Text właściwie nie jest przeznaczony do czytania, albo inną wersję trzeba czytać głośno, bardziej zlaną. Pomyślę.
Pozdrawiam również ?
Super, cieszę się. Trafne, co piszesz o kalibracji. W normalnym texcie to odbiera się podprogowo (Trzy Cztery to wyłuskiwała), te inne możliwości łączenia sylab. Chyba zrobię jakiś text tylko audio, ze zlanymi słowami. Na piśmie nie bardzo się da.
Pozdrawiam ?
Pobóg Welebor↔Gdyby przedstawiciel pozaziemskiej cywilizacji, poćwiczył na owym tekście, to z całą resztą nie miałby już najmniejszych problemów:)↔Takie skojarzenie me:)↔Pozdrawiam?:)
Komentarze (13)
Czytałeś to na głos?
Szczerze, to czytałem tylko pierwszą wersję, która była pozbawiona prawie spacji. Teraz czytałem, i racja, to powinno się zlewać bardziej, chyba zlikwiduję interpunkcję. Dzięki ?
Pobóg Welebor, dałeś radę to przeczytać? Napisać to pestka...
MartynaM, no mniej więcej tak:
https://youtu.be/hDlbT2vWVjU
Połamałem język, a czytałem w głowie.
Przepraszam za język, zrośnie się ?
Różne undergroundy mnie przyzwyczaiły, może w wymowie na głos bym poległ, ale w czytaniu total spoks!
To super, cieszę się, dzięki ?
Podoba mi się czytany wiersz przez Ciebie i zdjęcie bardzo ciekawe. 5. Pozdrawiam ?
Dzięki, to ze starówki. Text właściwie nie jest przeznaczony do czytania, albo inną wersję trzeba czytać głośno, bardziej zlaną. Pomyślę.
Pozdrawiam również ?
Nieźle się namęczyłem przy czytaniu. Mózg trzeba przekalibrować, żeby wyrazy rozpoznawał ?
Podoba mi się ?
Super, cieszę się. Trafne, co piszesz o kalibracji. W normalnym texcie to odbiera się podprogowo (Trzy Cztery to wyłuskiwała), te inne możliwości łączenia sylab. Chyba zrobię jakiś text tylko audio, ze zlanymi słowami. Na piśmie nie bardzo się da.
Pozdrawiam ?
Pobóg Welebor↔Gdyby przedstawiciel pozaziemskiej cywilizacji, poćwiczył na owym tekście, to z całą resztą nie miałby już najmniejszych problemów:)↔Takie skojarzenie me:)↔Pozdrawiam?:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania