myśmy

łut mieli

łut mieli

łut mieli szczęść

i poszczęściły się szczęścia na szczęście

co trwa tym nieszczęściom co chciały się wpleść

wbrew i na szczęście

 

po losu myśli lub wbrew myśli losu

wciąż niedokończeni a jednak pomyślni

zawsze do teraz od teraz w swój sposób

to my

i myśmy

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Nie wchodzi mi to łatwo, bo język się plączę ale jak by się w to wgryźć...

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Doceniam warsztat. W twoim stylu.

  • Roma 4 miesiące temu

    Można się wgryzać, rozgryzać... zachęcam, bo moim zdaniem warto.
    Dzięki Ninja :)

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Szczęścia, nieszczęścia.

    Ważne, by z osobą, która weźmie pół na siebie. Czasem więcej, gdy sił mniej.

    I nie tylko dobrych i znośnych. Bardziej złych i nieznośnych.

    Bo tak buduje"my".

  • Roma 3 miesiące temu

    Bo tak buduje"my" - pięknie. wszystko.

    To wszystko o czym jest ten wiersz. Dziękuję, bardzo :)

  • Jimmy 3 miesiące temu

    Ładnie 😎

  • Roma 3 miesiące temu

    Dziękuję :)

  • Garść 3 miesiące temu

    Dwa podmioty, a więc i łut szczęść (l.mn.), "myśl losu" po myśli ich pojedynczych losów oraz podkreśleni, czyli wskazanie wspólnej aktywności w puencie, że: myśmy!
    Pozytywnie zaskakujesz w materii i duchu słowa.
    5!

  • Roma 3 miesiące temu

    Się bawię, a że to potrafi jeszcze kogoś zaskoczyć i to pozytywnie - no to bardzo mi miło :) Dziękuję bardzo, dobrze Cię widzieć pod moim tekstami.

  • onasama 3 miesiące temu

    Ulubiłam sobie;)

  • Roma 3 miesiące temu

    A to bardzo mi miło, dziękuję :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania