xxx

xxx

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Narrator 22.03.2023

    Ach Łazienki: tylko patrzeć jak zakwitną kasztany, wiewióry wdzieją lżejsze ubranka, a pawie zakrzyczą: „spadaj, spadaj, spadaj!”.

    Będę w Warszawie gdzieś między majem i wrześniem, na pewno odwiedzę Łazienki, to może się spotkamy. ??

  • MartynaM 22.03.2023

    Często bywam w Łazienkach... możliwe więc, że kiedyś na siebie wpadniemy.
    Pozdrawiam i dziękuję za komentarz.

  • rozwiazanie 22.03.2023

    Martyna nie roz -s- klejaj się w wybaczaniu po prostu zrozum. Fajny wiersz.5. Pozdrawiam.

  • MartynaM 22.03.2023

    Właśnie, to stanowi problem, choć tak się staram zrozumieć...
    Dziękuję, Rozwiązanie, za komentarz. Pozdrawiam.

  • Przepiękny wiersz. Jestem miłośnikiem Łazienek. Mój Instagram https://www.instagram.com/marekadamgrabowski/ tonie w zdjęciach z tego parku. Pozdrawiam 5

  • MartynaM 22.03.2023

    Dziękuję, Marku. Fajnie, że też lubisz Łazienki... cieszy mnie to.
    Pozdrawiam.

  • MartynaM Pod koniec studiów jak już miałem własne mieszkanie to chodziłem i wracałem na zajęcia przez Łazienki.

  • MartynaM 22.03.2023

    Ja z kimś tam chodziłam, dlatego mam sentyment.

  • MartynaM Kiedyś też miałem tan randkę.

  • MartynaM 22.03.2023

    Tak? Sceneria piękna... prawda?

  • MartynaM prawda; chociaż pewnym sensie wolę Wilanów, gdyż kręci mnie barok.

  • Lotos 23.03.2023

    Martyno dużo żalu w Tobie.

  • Kusy 23.03.2023

    Mam nadzieję, że uda Ci się wybaczyć… Ładny wiersz, prawie tak samo ładny jak okolice Starej Pomarańczarni i Pałacu na Wyspie w Łazienkach ?.

  • oboj 23.03.2023

    To prawda, że na każdym wierszu widać ślady linii papilarnych autora.
    Serdecznie pozdrawiam.

  • MartynaM 24.03.2023

    Lotos, Kusy, oboj... bardzo Wam dziękuję za przeczytanie i zostawienie śladu.
    Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania