Na dachu wieżowcaAutor: nel55Czytano 473 razyData dodania: 02.03.2019
Średnia ocena: 3.7 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić11
Kategoria śmieszne tu nie pasuje. Bardziej: O życiu. Tekst dziwnie zapisany. W sensie: początkowe dialogi zlewają się z narracją. Potem może być. Ciekawe. Typ chciał skoczyć z dachu na Opaczewskiej, a tam też komenda. Zbieg okoliczności?
Dziś nawet samobójstwa nie można popełnić w spokoju. Co za psie czasy.
Rozumiem, że to miał być czarny humor. Mnie jakoś nie rozbawił. Po za tym brakuje mi opisów przy dialogach. Piszę to dzisiaj drugi raz na tym portalu.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Kategoria śmieszne tu nie pasuje. Bardziej: O życiu.
Tekst dziwnie zapisany. W sensie: początkowe dialogi zlewają się z narracją. Potem może być.
Ciekawe. Typ chciał skoczyć z dachu na Opaczewskiej, a tam też komenda.
Zbieg okoliczności?
Dziś nawet samobójstwa nie można popełnić w spokoju. Co za psie czasy.
Rozumiem, że to miał być czarny humor. Mnie jakoś nie rozbawił. Po za tym brakuje mi opisów przy dialogach. Piszę to dzisiaj drugi raz na tym portalu.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania