***

*****

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Szpilka 08.01.2023

    Fane, rytmiczne i zgrabne, uznanie za rym męski ? ?

  • Szpilka 08.01.2023

    *fajne

  • Początkujący 08.01.2023

    Dziękuję.

  • MartynaM 08.01.2023

    Faktycznie, fajna piosenka...

    ''Jak mam się przejrzeć, dostrzec twarz,
    gdy w cząstkach wody żywo drgasz''

    I rym dobry.

  • Początkujący 08.01.2023

    Dziękuję.

  • Noico1 08.01.2023

    I to jest wiersz, taki jak ma być, ma rytm, rymy, smak, zrozumiałe dla byle durnia metafory. 5/5.

  • Początkujący 08.01.2023

    Dziękuję.

  • Miękki

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania