*****
***Autor: PoczątkującyCzytano 214 razyData dodania: 08.01.2023
Średnia ocena: 4.7 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić28
Fane, rytmiczne i zgrabne, uznanie za rym męski ? ?
*fajne
Dziękuję.
Faktycznie, fajna piosenka... ''Jak mam się przejrzeć, dostrzec twarz, gdy w cząstkach wody żywo drgasz'' I rym dobry.
I to jest wiersz, taki jak ma być, ma rytm, rymy, smak, zrozumiałe dla byle durnia metafory. 5/5.
Miękki
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
Fane, rytmiczne i zgrabne, uznanie za rym męski ? ?
*fajne
Dziękuję.
Faktycznie, fajna piosenka...
''Jak mam się przejrzeć, dostrzec twarz,
gdy w cząstkach wody żywo drgasz''
I rym dobry.
Dziękuję.
I to jest wiersz, taki jak ma być, ma rytm, rymy, smak, zrozumiałe dla byle durnia metafory. 5/5.
Dziękuję.
Miękki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania