...

...

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (23)

  • Dusia2000 28.12.2022

    5/5 ^^

  • Szalej. 28.12.2022

    Heh. Skok z dziewiątego piętra, połączony z magią i niedawnym, drugim dniem świat - kojarzy mi się jednoznacznie.
    Pewnie zamiar był inny, ale Magik z Paktofoniki i Kalibra, skoczył z dziewiątego piętra właśnie w drugi dzień świąt :)

  • MartynaM 28.12.2022

    no cóż, ameryki nie odkryłeś... raczej wszyscy to wiedzą.

  • Szalej. 28.12.2022

    MartynaM "raczej wszyscy". Bo przecież raczej każdy się tym interesuje. Albo chodzi do kina na polskie filmy. Zapomniałem, że Ty każdym jesteś.
    Nie popełnię więcej tego błędu.

    No co za burak jest z ciebie, to brak słów.
    A wyatraczylo podziękować za wizytę :)

  • MartynaM 28.12.2022

    Szalej. Nie wyobrażam sobie, że komuś jest obce ''Jestem Bogiem''
    Przyszedłeś zamieszać w kotle... mieszaj, skoro taka potrzeba. Dziękować za to nie będę.

    Dobrej zabawy...

  • Szalej. 28.12.2022

    MartynaM do ciebie każdy przychodzi zamieszać w kotle.

    Przyszedłem po prostu skomentować tekst, a ty zareagowałaś po swojemu, więc nie odwracaj teraz kota ogonem.

    Dobrego dnia. Bez odbioru.

  • MartynaM 28.12.2022

    Szalej. Nie każdy, ale taki buc jak ty - zawsze.

    ''bez odbioru'' możesz pisać pod swoimi tekstami...

  • rozwiazanie 28.12.2022

    Taniec na krawędzie, to co robimy najlepiej i wtedy wszystko jest możliwe. Ładny wiersz. 5. Pozdrawiam ?

  • MartynaM 28.12.2022

    Dziękuję, Rozwiązanie, za przeczytanie i komentarz.
    Pozdrawiam

  • Szalej. 28.12.2022

    MartynaM hahahaha

  • MartynaM 28.12.2022

    Szalej. znowu ci lepiej inaczej?

  • Szalej. 28.12.2022

    MartynaM podwójne standardy :)
    Już mnie nie ma.

  • MartynaM 28.12.2022

    Szalej. Nie wiem jaki masz dzisiaj problem i w sumie niewiele mnie to obchodzi, ale zaczynasz mnie irytować. Najpierw odkrywasz w moim wierszu odniesienie do Magika, jakbym, co najmniej, nie wiedziała o czym piszę... albo w życiu o Magiku nie słyszała i przypadkowo wybrała dziewiąte piętro.

    Na ogół nie komentujesz, przychodzisz tylko wtedy, kiedy chcesz z kogoś durnia zrobić. Dzisiaj ci nie poszło za bardzo, więc tkwisz tu jak wrzód na czterech literach i wymyślasz... pozdrów koleżanki po piórze i doradź, żeby kogoś z głową na karku przysłały następnym razem, a nie cielątko takie jak ty.

    Spokojnej nocy!

  • Materazzone 29.12.2022

    Fajne nawiązanie do Magika, szacunek mu się należy i fajnie, że żyje w czyjejś pamięci, a nawet wiersza się doczekał. Bardzo przykra historia ale zbudowała kawał innej i dzięki temu zawsze ta magia będzie gdzieś między nami.

    Sam wiersz zgrabny, rytmiczny, lekki mimo treści.
    Mocne 4 ode mnie bo smutku trochę też zostawił.
    Pozdrawiam

  • MartynaM 29.12.2022

    Masz rację, dużo nam zostawił.
    Dziękuję za komentarz
    Pozdrawiam

  • Lotos 29.12.2022

    Ciekawy i smutny wiersz, a ja takie lubię, naszkicowany eden, czasem też sobie szkicuję i zawsze zjadam najpierw owoc z drzewa życia, potem ten zakazany.

  • MartynaM 29.12.2022

    Łakomczuszek z Ciebie...

  • Dekaos Dondi 29.12.2022

    MartynaM↔Wiatr dla wszystkich, ale nie wszyscy dla wiatru stworzeni.
    ''patrzę ale noc przyszła za wcześnie żeby zobaczyć''→najbardziej!
    Pozdrawiam?:)

  • MartynaM 29.12.2022

    Dziękuję, DD, za przeczytanie i komentarz. To miłe, że znalazłeś coś dla siebie.
    Pozdrawiam

  • zuzia20 30.12.2022

    1/5

  • MartynaM 30.12.2022

    Dziękuję, zuzia... hahaha

  • oboj 30.12.2022

    Zastanawiam się kto tu ocenia wiersze i już wiem:) Zuzia:)
    Przeczytałem kilka Twoich utworów i nie był to czas stracony.
    Może podpowiedziałbym Ci co nieco ale przecież sama wiesz...
    jak wcisnąć gaz do dechy.
    Tak czy inaczej zyskałaś czytelnika.

  • MartynaM 30.12.2022

    To miłe, że nie straciłeś u mnie czasu.
    Sugestie mile widziane, więc z ciekawością zawsze analizuję.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania