Na "nie"
niewidzialna
bez ramion
bez ust
bez dłoni
niedostępna
bez słowa
bez serca
bez duszy
nieprzyjemna
bez pragnień
bez cierpień
bez Ciebie
niewidzialna
bez ramion
bez ust
bez dłoni
niedostępna
bez słowa
bez serca
bez duszy
nieprzyjemna
bez pragnień
bez cierpień
bez Ciebie
Komentarze (5)
Hmm krótkie bardzo, ogólnie jest fajne. Tylko wolałabym, żeby chociaż pierwsze litery zaczynały się z dużej litery. Tak to wszystko się tak jakby zlało w siebie. Nie wiem jak to czytać, czy wolno czy szybko.. Te przecinki by się przydały czy wykrzyknik na końcu czy coś. Daje 3 ;)
mój boże...interpunkcja w wierszu białym czyli nie klasycznym
co za komentarz
no i, że krótki ha ha
nie wielkość lecz zawartość jest ważna!
Zawartość doskonała. Tak jak jest napisany jest perfekcyjnie, żadnych przecinków nie potrzeba popsuły by całość a to powinno czytać się jednym tchem jak łyka się czasem powietrze 5:)
Doskonały wiersz.Prostota wiersza jest jego siłą. Dam 5
Ach... Nie ma potrzeby wstawiania znaków interpunkcyjnych.
Tak jest dobrze. :) 5. :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania