Na Nowy Rok
Gdy w sylwestra rżnie orkiestra,
znów rok życia nam przybywa…
Dla mnie gorzka komitywa.
Gdyby lat mi ujmowała,
tańcowałbym aż do rana…
Nie ujmuje? Trudna sprawa.
Aleć tam! Toż lat już mniej mam,
z każdym rokiem mniej pod bokiem…
Brak do setki liczże, chłopie.
Komentarze (4)
Szczęśliwego nowego roku! Nie zerkać w metrykę! Pływać, pedałować, zaliczać kolejne szczyty!
O i to są uzasadfnione życzenia :)
Nawzajem, nie siedźmy w fotelach :)
Ciekawa propozycja
...i podtrzymuje na duchu oraz ciele ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania