Na Nowy Rok

Gdy w sylwestra rżnie orkiestra,

znów rok życia nam przybywa…

Dla mnie gorzka komitywa.

 

Gdyby lat mi ujmowała,

tańcowałbym aż do rana…

Nie ujmuje? Trudna sprawa.

 

Aleć tam! Toż lat już mniej mam,

z każdym rokiem mniej pod bokiem…

Brak do setki liczże, chłopie.

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Grisza pół roku temu

    Szczęśliwego nowego roku! Nie zerkać w metrykę! Pływać, pedałować, zaliczać kolejne szczyty!

  • Zdzisław B. pół roku temu

    O i to są uzasadfnione życzenia :)
    Nawzajem, nie siedźmy w fotelach :)

  • Sokrates pół roku temu

    Ciekawa propozycja

  • Zdzisław B. pół roku temu

    ...i podtrzymuje na duchu oraz ciele ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania