Na rozstaju dróg
Stoje na dróg rozdrożu,
Nie chciałem zgubić się w morzu,
Stoję na rozstaju dróg,
Nie zawsze miły mi Bóg,
W prawo droga,
W lewo droga,
Prosto - przez krzaki nie ma przejścia,
Za mną gruby czarny mur,
A na niebie ten anielski chór,
Stoję na rozstaju dróg,
Niepewność to mój wróg,
Boże odezwij się ludzkim głosem,
Bo tylko na taki słuch mnie stać,
Kto ma wszystko - kochać może ile chce,
A kto słaby jest ten o życiu wiele wie,
Sztuką nie jest dobrym być,
Kiedy cały ma się byt,
Nie rozumiem wiele,
Ale ty na wszystko wymówkę masz,
Czasami myślę czy naprawdę kochasz nas...
Komentarze (2)
"Sztuką nie jest dobrym być,
Kiedy cały ma się byt"
O to, to jest.
Że niby Bóg ma cały byt, a człowiek część?:) Albo się jest, albo się nie jest... tertium non datur.
Bądź dobry dla innych, sam z siebie, nie z przykazu.
A kochanie naprawdę jest za darmo, czyli można nie mieć nic i mieć wszystko w tym stanie kochania. Czasami oprócz odwzajemnienia uczuć, ale lepiej kochać niż nie czuć nic.
Taa... pomądrzyłam się:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania