Na skrzydłach.
Na skrzydłach wiatru, przemieżamy świat.
W nieznane strony gnamy, nie licząc lat.
Czas nam nie straszny, bo nie żyjemy już.
Tylko czasami odwiedzamy, stare strony za siedmu gór.
Nie liczymy zysków, i strat.
Bo co ich rozpamiętywanie dan.
Więc wiej, witrze wiej.
Nieś nas jak naj dalej.
By kochankowie dwaj zobaczyć migli jecze raz.
Skąpaną w deszczu plaże.
Komentarze (4)
Cudeńko, tylko te literówki, i tak 5. Żadne inne wiersze nie wzbudzają we mnie tyle emocji co twoje.
Wiersze twojego autorstwa są wyjątkowe
Dziękuje. Czasem sie uda napisać coś takiego jak to, a czasem coś do bani.
Troszkę za dużo błędów, zważając na fakt, iż nie jest to długi wiersz. Dzisiaj zostawiam 4. :)
Dziękuję, i za 4.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania