Na tej liście, do wyboru wyraźne osoby mamy.
Ireneo obwieszczał wszem, że to forum literackie
Tymczasem to on wszędzie sieje agitacje prostackie.
>>bez obaw postaw krzyżyk na tego ostatniego
"osiłka niezbyt lotnego"<<
No i po co na tym forum ircio się wygłupiasz
Zamiast napisać, że twoim idolem jest dupiarz.
Wszak on sam przyznał się co do godziny
Że jego specjalnością były napalone dziewczyny.
Nagle gdy na jednej liście dostąpił dostojności
To postanowił podzielić się wiedzą po równości.
Kogo na tej liście alfabetycznej masz do ukrycia
Że od dupnej strony zachwalasz go w zachwycie.
Wszak na tej liście wyraźne osoby mamy
I nie musisz go kodować od burdel-mamy.
Tu on publicznie w wywiadzie sprzedał się równo
A teraz dla odmiany, innemu chce przylepić swoje g...o.
No ale wyostrzone szydło wyszło z worka
Bo wtedy kandydat drugi, miał tylko 16 lat wokół rozporka.
Więc nie pasował do spółki u burdel mamy
Aby dzielić się sutenerskimi dochodami .
Ale dla publiki > cóż szkodzi aby bzdury napisać<
Przecież z tego nikt go nie będzie rozliczać.
Jednak nie każde błoto da się wypłukać
Tyle co się przyklei, wystarczy żeby człowieka zbrukać
Komentarze (22)
Robisz większą propagandę niż ireneo, zakłamana parówo.
SS tytułów wielu ,
na pewno byłeś Sekretarzem Propagandy PZPR-u
I tak ci się to ciągnie rok za rokiem
Może wzorem Szawła po zmianie na Pawła zostaniesz prorokiem.
Przestań wreszcie ubliżać mi marnie
Wszak zauważ, że ja do ciebie zawsze kulturalnie.
Czasem dla przypomnienia zacytuje twoje wulgaryzmy
Ale to dlatego ,żebyś wylazł z tej nienawistnej pryzmy.
Zgodnie z moim logo realista
Ja uwielbiam, aby gra była realna i czysta
a może łaskawco naPISzesz na czym ta propagandowa robota ireneo polega?
Czy cytowanie Mentzena to propagowanie, czego osilka niedorozwoja czy Mentzena podobnego ortodoksyjnego paciorka. Jeśli tak, to wskaż manipulacje
ireneo ireneo Dawniej ci kiedyś pisałem ,że już w pierwszej turze nie było z kogo wybierać ,
więc po Parku wolałem z moim Jorkiem nogami przebierać.
Nie mogę pojąć w doświadczonej życiem głowie,
że spośród 29 milionów nie ma w Polsce państwowca,
za którym cały Naród się opowie.
Na pośmiewisko przedstawicieli światowej populacji
Jak wyszydzony dupiarz siądzie z innymi do kolacji
Jak będzie zabiegał o Polskie interesy
Gdy mu w głowie rectomania i metresy.
Nad upadkiem Ojczyzny należy ubolewać
I Karola jako mniej uwikłanego wybierać.
Niech ci to cały mój życiorys powie
Że przez 70 lat pracy, żadna partia nie przewróciła mi w głowie.
realista I dostałeś order od prezydenta R.P na gołą klatę za naukowe udowodnienie jak z mózgu zrobić wodę.
Lotos , ireneo, Swan Song- oto zastępcza trójca nie pod swoim adresem.
Robi na forum wielkie zamieszanie, bo zwykle odpowiada nie na swoje pytanie.
Potem ireneo się prawuje, że pod jego adresem nie odpisuje.
Skoro stanowicie trójcę ateuszy , to też razem nadstawiajcie uszy.
Twoja mentalność, to jak u małego Kazia,
który wg baby jagi sobie coś wyobraża.
Paranoik jak sobie coś ubzdura , to ma takie dąsy,
że nie pomogą mu nawet elektrowstrząsy.
Więc dla twojego zdrowia psychicznego,
porzuć nawiązanie do wyjaśnionych dogłębnie spraw,
bo to świadczy o braku stabilności myślenia.
Widać z tego ,że masz bardzo marny
kręgosłup moralny.
ireneo >naPISzesz na czym ta propagandowa robota ireneo polega?
I tak im dopomusz buk
Kto ten kryształowy skarb? - A zgadnijcie, ja je wiem,
w szambie nowogrodzkim się nie grzebie
Wychowany na wartościach i dla nich, i im oddany co do grosza.
Autor: ireneo.
Jeżeli obie strony podtapiają się szambem , to któż ostał się kryształowy. Czyż zalanie Warszawy szambem nie ochlapało Ratusza z jego władzą?
W wyniku awarii do Wisły wpłynęło ponad 5 mln m³ nieoczyszczonych ścieków. Najwyższa Izba Kontroli w raporcie stwierdziła, że nadzór MPWiK nad budową kolektora był nierzetelny, a nadzór prezydenta miasta - niewystarczający
Jak człowiek, który nie radzi sobie z problemem ścieków w części miasta , może decydować o bezpieczeństwie całego Kraju w różnych aspektach. Ale na udział celebryty na Campusach,
zawsze był chętny i nie żałował pieniędzy na tęczowe marsze.
realista A ty siłą woli oczyściłeś Wisłę i za to dostałeś kolejny medal prezydenta R.P
Lotos Siłą woli to mocarstwo światowe sprowadziło astronautów po awarii na ziemię.
W trzecim dniu lotu na pokładzie statku doszło do awarii, która misję lądowania na Księżycu zamieniła w walkę o przeżycie astronautów i ich bezpieczne sprowadzenie na Ziemię.
Lotos Widać twoją bezgraniczną zawiść, że ciebie w życiu nikt nie docenił . Chłopie wyjdź z szamba Wiślanego i porządnie się wykąp złośliwy trollu.
realista To nie zazdrość to podziw nieliczni dostają ordery od prezydenta R.P, jesteś lepszy niż Nawrocki, bo jego jest tylko dwóch Nawrocki i Batyr, a ty o Matko Boska wieczna dziewico...
Lotos Między moimi studiami a dupiarzem są całe lata czasoprzestrzeni, czyli sorok let.
Tych okresów Polski Powojennej i III RP nie można porównywać pod żadnym względem , bo to są oddzielne epoki. Wówczas studia były skrojone pod potrzeby gospodarki państwowej, a praktykę studencka i pracę absolwent otrzymywał z nakazu wg zapotrzebowania. Wszelkie zbędne działania na Uczelni czy w Akademiku mogły skończyć się relegowaniem.
realista no i następny order dostaniesz od Karola , przypnie ci to na goly tyłek .
Lotos Lotos Widać twoją bezgraniczną zawiść, że ciebie w życiu nikt nie docenił . Chłopie wyjdź z szamba Wiślanego i porządnie się wykąp złośliwy trollu. Zasklepiłeś się w swojej norze gdzie sam cham, na chamie jedzie i chama chamem pogania. A kysz!
realista Bogumił, kim to trzeba być by mieć tyle nicków i nie udawaj, że to nie ty, no a ordery to sama przyjemność , prawda?
realista Pamiętaj następny order dostaniesz od Nawrockiego na goły tyłek, lubisz tak prawda?
Lotos .Jestem tego zdania ,
że nie odpowiada się na głupie pytania.
Koło twojego gołego tyłka,
Kręci się już diabłów kilka.
Ostatnio napalił się na ciebie Szatan
Z tego samego rodu co ty i Lewiatan.
Nie bądź menda parszywa
Jak opiekun serdecznie cię przyzywa.
>Szatan wczoraj - zegar tyka.
Już niedługo się zobaczymy<
Zasłużyłeś na to-nie rób głupiej miny
realista szoruj tyłek, dostaniesz order od Karola wielkiego zwanego Batyrem.
Realisto zegar tyka. Już niedługo się zobaczymy.
ireneo=Lotos. No i czym klakierzy i błazny skończyła się wasza błazenada : " szoruj tyłek, dostaniesz order od Karola wielkiego zwanego Batyrem".
"ale ty dostaniesz order na goły tyłek, przypnie ci go Karol, trochę będzie bolało, ale będziesz szczęśliwy"
"aby ludzie nie bali się skreślić alfonsa?! Karki zwiali i czejają aż ich ułaskawicie z tym chuliganem"
Jednak okazało się ,że Naród wykazał odporność na wasze brednie i wybrał > fides et ratio <. Nie udało się wam większości ogłupić na wzór i podobieństwo wasze.
"Co to mogły być za studia po których safzisz tyle ortografów. WUML zgadłem?" "I tak ci dopomusz buk, absolwencie podstawówki wieczorowej. Wścibsko trochę - aby nie z tow. Krzywonos?
Pewnie przedadziłem - ona logiczniej się wypowiada..."
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania