"która nadal wie czego od życia chce" - przecinek po "wie"
Jak ja dawno nie czytałam Twoich wierszy! Brakowało mi tego szczerze mówiąc. Bardzo mi się podoba, podziwiam osoby, które piszą rymowane wiersze, w dodatku krzyżowo. Jak dla mnie wielkie osiągnięcie. Zostawiam 5 :)
Komentarze (5)
"która nadal wie czego od życia chce" - przecinek po "wie"
Jak ja dawno nie czytałam Twoich wierszy! Brakowało mi tego szczerze mówiąc. Bardzo mi się podoba, podziwiam osoby, które piszą rymowane wiersze, w dodatku krzyżowo. Jak dla mnie wielkie osiągnięcie. Zostawiam 5 :)
Jak zawsze mi niezmiernie miło :)
Ten wiersz kojarzy mi się z wołaniem tonącego o pomoc, kiedy woda wypełnia już płuca. Świetny klimat! Daję 5 :)
Ciekawe podsumowanie, a wiesz, że o takiej tematyce też szłoby napisać ciekawy wiersz? Dziękuję za komentarz. :)
Super :-D mnie skojarzyło się to bardziej z próbą zwrócenia na siebie uwagi w tłumie obcych i obojętnych na nasz los osób. 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania