Naiwne pytania
Żyje, lecz cóż znaczy żyć?
Żyje, lecz jak długo jeszcze?
Żyje i oddycham
aż mi mojego zabraknie powietrza.
Kocham lecz cóż znaczy kochać?
To mówić czule i szeptać zmysłowo?
To patrzeć sobie głęboko w oczy
i wplatać kocham w co drugie słowo?
Wierze,
lecz czy wiara jeszcze coś znaczy?
Wierze, lecz wiem,
los tą wiarę zdepcze i przeinaczy.
Marzę i śnię, lecz przyjdzie ranek
i skończy się to moje w obłokach bujanie
a się marzenie rozpadnie w pył
i tylko obłok z tych marzeń zostanie.
Komentarze (7)
Jest ok ĆWIARTKO
A jak wy myślicie?
jak coś wymyślimy to sie wypowiemy - na razie masz być cicho
Zmieniłbym w przedostatnim wersie "i" na "a".
dzięki!;)
Jak zwykle się na tobie nie zawiodłem. Wiersz bardzo dobry. 5
Z przesłaniem . Masz 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania