Najgorsze jest czekanie ( trudne pytania )

Najgorsze jest czekanie na coś co nie ma szans , aby się wydarzyło

Siedząc zamyśleni nie uśmiechamy się

Nie smucimy

Nie wiemy co myśleć

Jak się zachować

Czy ustąpić?

Czy walczyć?

Czy wciąż snić o niemozliwym

Rozsądek podpowiada jedno

Serce drugie

Czy tych rzeczy nie jest za dużo?

Gdyby był tylko rozsądek

Decyzja byłaby prosta

Ale jest i serce, które bije i bije

I nic poza tym

Wydaje sie bezużyteczne

Bo nadal nie podpowiada nam

Czy wierzyć?

Czy wreszcie przestać?

Anielskie skrzydła unoszą mnie w obgłoki

Jest tam spokój, ukojenie

Jeszcze chwila i oddałabym się błogiemu podejmowaniu decyzji

Bestroskiemu życiu

Ale po co?

Odkąd gdy nie widzę cię w moich snach

Nienawidzę spać

 

***

Coś co napisałam już dość dawno temu i kompletnie o tym zapomniałam :)

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • KarolaKorman 01.08.2017

    Ciekawy tekst :) To prawda, czekanie nie jest przyjemne, a dłuuuży się zawsze, jakby czas stanął w miejscu. Pozdrawiam :)

  • blaackangel 01.08.2017

    Dziękuję. Zwłaszcza kiedy czekamy na coś raczej niemożliwego do spełnienia. Również pozdrawiam :)

  • Canulas 01.08.2017

    Dla mnie bomba

  • blaackangel 01.08.2017

    Ojej dziękuję :)

  • Pasja 01.08.2017

    Pytania i szukanie odpowiedzi. Czekamy, a czas może stoi w miejscu, a może ucieka. Pozdrawiam:-)

  • blaackangel 01.08.2017

    Całkowicie się z tobą zgadzam. Również pozdrawiam :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania