najgorszy widok

najgorszym widokiem nie jesteś ty

w czyiś ramionach

 

lub kromka chleba

znów masłem do podłogi przylepiona

 

lecz kartka literami niezbrudzona

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Yennefer 29.09.2019

    A dla mnie tam byłaby ona w czyichś ramionachmimo wszystko. Fajnie, że wróciłeś :)

  • D4wid 29.09.2019

    Mnie najwidoczniej bardziej rusza brak weny :/ Wróciłem? Przecież nigdy stąd nie odszedłem :D

  • Yennefer 29.09.2019

    D4wid
    Rozumiem. Ale chyba był taki czas, że mniej pisales. Nie wiem bo mnie nie bylo długo, długo...

  • D4wid 29.09.2019

    Yennefer cały czas trwa ten okres

  • Yennefer 29.09.2019

    D4wid kryzys?

  • D4wid 29.09.2019

    Yennefer Chyba na to wychodzi. Poważny kryzys

  • Yennefer 29.09.2019

    D4wid Rozumiem. U mnie podobnie... Szkoda, że tu nie ma priv. Masz może maila? Może byśmy pogadali...

  • D4wid 29.09.2019

    Yennefer Bliżej fb, instagram

  • Yennefer 29.09.2019

    Okej, ja też mam fb ;)

  • D4wid 29.09.2019

    To polecam Dawid Szreter, profilowe w białej bluzie

  • Yennefer 29.09.2019

    D4wid ok

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania