najgorszy widok
najgorszym widokiem nie jesteś ty
w czyiś ramionach
lub kromka chleba
znów masłem do podłogi przylepiona
lecz kartka literami niezbrudzona
najgorszym widokiem nie jesteś ty
w czyiś ramionach
lub kromka chleba
znów masłem do podłogi przylepiona
lecz kartka literami niezbrudzona
Komentarze (11)
A dla mnie tam byłaby ona w czyichś ramionachmimo wszystko. Fajnie, że wróciłeś :)
Mnie najwidoczniej bardziej rusza brak weny :/ Wróciłem? Przecież nigdy stąd nie odszedłem :D
D4wid
Rozumiem. Ale chyba był taki czas, że mniej pisales. Nie wiem bo mnie nie bylo długo, długo...
Yennefer cały czas trwa ten okres
D4wid kryzys?
Yennefer Chyba na to wychodzi. Poważny kryzys
D4wid Rozumiem. U mnie podobnie... Szkoda, że tu nie ma priv. Masz może maila? Może byśmy pogadali...
Yennefer Bliżej fb, instagram
Okej, ja też mam fb ;)
To polecam Dawid Szreter, profilowe w białej bluzie
D4wid ok
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania