Najśmieszniejsza poza pośmiertna /KONKURS 2024/

Już w grudniu 2024 roku gremium konkursowe firm Pfizer & BioNTech wybierze trzech spośród zmarłych nagle sportowców i prezenterów telewizyjnych, którzy przyjęli najśmieszniejszą / najbardziej spektakularną pozę pośmiertną po wcześniejszym poszczepiennym ataku serca.

 

Jako nagrodę dla zwycięzców, firmy Pfizer & BioNTech przewidują odkopanie zwłok zwycięzców i wysłanie ich samolotem na Bahamy, gdzie bez końca będą oni mogli opalać swoje nadgniłe zęby na jednej z odludnych plaż.

 

Wszyscy zainteresowani ciągle jeszcze mogą wziąć udział w konkursie, należy tylko uprzedzić swoich bliskich / znajomych o potrzebie wykonania zdjęcia konkursowego.

 

Zwycięzcom pochmurnie gratulujemy!

 

Zdjęcia powinny być w stylu przedstawionych poniżej:

 

John w krzaczkach:

 

https://runt-of-the-web.com/wordpress/wp-content/uploads/2017/03/bush-nap.jpg

 

Jerry odpoczywa:

 

https://www.meme-arsenal.com/memes/b429156d2f8d7d21f4b31e3ab7922ea1.jpg

Średnia ocena: 1.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

 • nerwinka 2 tygodnie temu
  dno. Mózgowe płaskostopie
 • satyrekrol 2 tygodnie temu
  Tzn. tego typu wisielczy humor nie jest niczym nadzwyczajnym, wielokrotnie można na niego natrafić np. w pisemku amerykańskim "National Lampoon". Można zapytać, co tutaj się nie podoba? — nie podoba się ewidentnie zaproszenie Czytelnika do wisielczej zabawy. Jeśli o obecną klikę rządzącą, która chce wszczepiać wszystkich w imię wszechmocnej Nauki, są to niewątpliwie albo głupcy, albo psychopaci, albo pomieszanie jednego i drugiego. Tutaj punkt widzenia zależy od punktu siedzenia — ja jestem w wieku średnim, nie piję, nie palę, nie choruję wcale — i co najmniej dziwne wydaje mi się namawianie mnie do przyjmowania jakichś specyfików; inaczej to będą postrzegać osoby starsze, co ja rozumiem. Ja myślę, że sam pomysł satyryczny zabawnych póz pośmiertnych jest wdzięczny, niechęć budzi tutaj taki a nie inny kontekst.
 • Fanagann Hartelion ponad tydzień temu
  Myślę, że twoja analiza jest słuszna. Kontekst znacząco wpływa na odbiór.

  Abstrahując od samego opowiadania, dawniej zastanawiało mnie, dlaczego stacje telewizyjne odwołują różne programy w związku z wydarzeniami na świecie. Na przykład, gdy rozpoczęły się masowe zamieszki w USA, sporo programów zostało przesuniętych nawet o pół roku. Podobnie z pandemią. Dziwiło mnie to, bo osobiście uważam, że odbiorca umie oddzielić rzeczywistość od fikcji. Ale prawda jest taka, że to subiektywne odczucie. Ci, których pandemia/zamieszki uderzyły najbardziej, mają zupełnie inne.

  Co oznacza, że taki program mógłby zostać gorzej odebrany ze względu na kontekst. Myślę, że tu jest podobnie. Idea konkursu, sama w sobie, całkiem spoko.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania