Najtrudniejsza sprawa- część 9

Doskoczyłem

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Trzy Cztery 11.10.2022

    Czyta sie, chociaż powoli. Dłużyzn mniej, a powoli, bo przecież tak się zbiera i analizuje informacje...
    (Ja bym nie siedziała w tym domu ani chwili dłużej, więc Twoich bohaterów podziwiam!).

  • Piotrek71 11.10.2022

    Dziękuję za komentarz. Usiedziałabyś we własnym domu. Nie dała byś się wyrzucić z własnego domu / mieszkania nikomu czy niczemu. To się tak mówi że uciekła bym ale dom to dom i nie opuszczamy go bez walki :)

  • Trzy Cztery 11.10.2022

    Piotrek71, zwiałabym. Na 100 %.
    :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania