Naprawdę pytam
Wierszem tym na pomoc liczę,
A dlaczego, zaraz powiem,
Lekko wkurzam się i syczę,
Tuszę jednak, że się dowiem.
Chciałem maila do admina
Przesłać, w „kontakt” klikam zatem,
Ale tu mi rzednie mina,
Jakby mnie kto smagnął batem!
Kod z obrazka do wpisania
Jest na końcu formularza,
Mnie ślepota wzrok zasłania,
No cóż, czasem tak się zdarza.
Chcę na forum wątek nowy
Zacząć, lecz uprawnień nie mam,
Pewnie przyjdzie coś do głowy,
Zanim całkiem powiem: „się ma!”.
No i piszę wierszyk o tym,
Że dysfunkcja mego wzroku
Sprawia pewne mi kłopoty,
Więc nie przejdę tego kroku!
Czy jest inny kontakt jakiś
Do Admina! Może wiecie?
Hej dziewczyny, hej chłopaki,
Muszę znaleźć wyjście przecież!
Serio pytam, prawdę piszę,
Jestem niewidomy, ale
Co komputer gada, słyszę,
Posługuję się nim stale,
Lecz z obrazka kody to są
Kłody nie do przeskoczenia,
Trudy dla mnie z sobą niosą,
Ciężar nie do uniesienia!
Może Admin sam napisze?
Wszak zna adres mój mailowy.
Sorry, że zmąciłem ciszę
Tym
Komentarze (11)
Pisanie do Admina mija się z celem. O tym zapomnij. Pomimo tej drobnej niedogodności radziłbym zostać.
Nie masz uprawnień na forum? Pierwsze słyszę, że ktoś nie ma.
Chciałem na forum napisać, ale wyskoczył mi komunikat: nie masz uprawnień do zakładania nowego wątku. Hmmm, dziś poprosiłem widzącą osobę o odczytanie kodu z obrazka i wysłałem wiadomość do Admina...
Guldog może za mało tekstów wkleiłeś na głównej i jako świeżak nie masz opcji zamieszczania na forum. Myślę, że jeszcze ze dwa utwory na głównej i będziesz mógł szaleć po forum. Na opowi możesz dodawać dwa teksty dziennie.
Zenza ok, dzięki za wyjaśnienia. Co do wrzucania, to na głównej stronie pod nagłówkiem NOWE TEKSTY nie ma żadnego mojego, a trzy wrzuciłem. Czy te teksty na stronie, te, które się pojawiają, to teksty bardziej zaawansowanych użytkowników?
Obawiam się, że jesteś tu jednym z bardziej zaawansowanych.
Wrzuciłeś trzy, ale czy minęło 24 godziny od ostatniego? Trzy teksty w studnię. Będziesz je musiał jeszcze raz pchnąć o właściwym czasie. Najlepiej - kwadrans po nieparzystej ;)
Zenza O, to znaczy trzeba jeszcze uważać na to, jak często się wrzuca? Wzoraj wrzuciłem dwa teksty i dziś jeden. Może faktyznie między drugim i trzecim nie minęły 24h... Uffff, masz jeszcze jakieś porady? Nie wiem teraz, czy coś dziś wrzucić, czy czekać do jutra wieczora?
Guldog ostatni raz na głównej zamieściłeś - Naprawdę pytam, wczoraj o 12:49.
Myślę, że dzisiaj po 12:49 może dwie nowe działki zapodać, dla głodnych słowa czytelników.
Ale masz pomysły, znasz stosunki, jakbyś tu był do zarania portalu. Wierszyk słodziutki.
Dzięki, a do Admina napisałem z pomocą osoby widzącej... i nic!
Guldog, a bo to niedojda niedomyta, zero empatii na krzywdę ludzką.
Oj tam, bez przesady! 😉 w końcu jakoś się tu ogarnąłem. Strona ogólnie spoko, choć parę zagwozdek miałem.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania