Narkotyk
Muszę non stop brać
Bo ty nie brałeś mnie na serio
Palę pod blokiem, palę w wannie
ale nie umiem spalić uczuć do ciebie
są jak pierdolony feniks który powstaje z popiołów
za każdym razem jak próbuję zapomnieć
Skutecznie mi o sobie przypominasz
zupełnie nieświadomie
reakcją na fejsie, albo
tym wypranym z uczuć "hej" gdy
mnie widzisz
Mijamy się
a we mnie kotłują się uczucia
złość, nienawiść, tęsknota, smutek
wszystko naraz
Zapierasz mi dech w piersiach mimo tego
że traktujesz mnie jak szmatę
Mam ochotę płakać
A ty śmiejesz się z mojego smutku
Komentarze (8)
No, ten Feniks z popiołów to już tak wytarty w poezji, że odbierany jest humorystycznie.. Nie rozumiem też wybiórczej interpunkcji... brak kropek i wielkie litery psują ten wiersz, brak przecinków również, a przecież wiesz nie jest zły, chociaż za chiny nie pojmuję, jak ktoś może godzić się na traktowanie jak szmatę...
Cóż, zgadzam się z Betti. Pomysł niezły - wykonanie średnie
Jeżeli trzymamy się konwencji liryki bezinterpunkcyjnej, to estetyczniej byłoby, gdybyś pozbawiła wiersz jakichkolwiek przecineków i wielkich liter. Inaczej wygląda, jakbyś popełniała błędy. I być może tak właśnie jest, ale wszystkiego da się nauczyć.
Prawdopodobnym jest również, że się zniechęciłaś po tej długaśnej przerwie (ta, już Cię obczaiłam), bo komentarze są nieprzychylne, ale powiem Ci tak, po profilowym i nazwie już wiem, że masz poczucie estetyki. Tak se wywnioskowałam, bo bardzo ładnie się prezentujesz zewnętrznie. Jest super potencjał w Tobie. Potrzeba ćwiczyć i pisać i szukać bardziej wyszukanych słów, bo wtedy sprawia się wrażenie mądrzejszej. (Wiem co mówię).
Wiersz nie jest wybitny, ale jestem przekonana, że potrafiła byś potrafiłabys wbić się na ten poziom przy odrobinie pracy.
Stawiam piątala na rozruszanie i mam nadzieję, że będziesz pisała.
Pozdrówki.
potrafiłabyś*
nimfetka o taak, zgadzam się w zupełności.
nimfetka, pisalam piekne wiersze z pieknymi slowami, ale jak na razie mi sie przestaly podobac xd nie jestem zoltodziobem i umiem pisac, dlatego probuje roznych stylow
Czytałem trochę Twoich dawniej dodawanych tekstów, i ten skomentuję w ten sposób - dziwnie czytać taką konstrukcję, wiedząc, że autorem jest jedna z najbardziej utalentowanych osób na tym portalu.
Ale, "jak na razie mi sie przestaly podobac (...) probuje roznych stylow " - rozumiem, szanuję.
pzdr
tylko kop w dupę się należy (nie weirsz)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania