Nastolatka
Gdybyś mi dał gdy Cię prosiłam,
pewnie bym nie czuła że się zgubiłam.
Straciłam duszę w otchłani ciała,
nie czuję już emocji które mi dała,
matka natura licząc, że wykorzystam,
ale ja wiem, nic na tym nie zyskam.
Straciłam już wszystko, tracąc przy tym siebie,
może odnajdę to szczęście w niebie.
Komentarze (1)
Znam uczucie zgubienia się w sobie. Czy powiem coś więcej na ten temat? Nie, nie znam się na wierszach.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania