...
...Autor: piszęwięcjestemCzytano 247 razyData dodania: 20.05.2023
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Bardzo ładne rymy, urzekają.
Cóż za rymowanie na byle jakich rymach - jak lizanie loda w papierku na Jasnej Górze;) Dzięki.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Bardzo ładne rymy, urzekają.
Cóż za rymowanie na byle jakich rymach - jak lizanie loda w papierku na Jasnej Górze;)
Dzięki.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania