.......
........Autor: MoniaCzytano 474 razyData dodania: 28.10.2017
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić9
To takie słabiutkie jest, jejciu. Nawet na wiersz biały się nie nadaje, lulć
Witam. Monia. - Krótko, ładnie i sensem. Pozdrawiam.*****
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
To takie słabiutkie jest, jejciu. Nawet na wiersz biały się nie nadaje, lulć
Witam. Monia. - Krótko, ładnie i sensem. Pozdrawiam.*****
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania