/ Autor: Vasto Lorde Czytano 718 razy Data dodania: 15.07.2015
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić27
Komentarze (9)
Anonim15.07.2015
Haha Lorde Ty diable! :D Końcówka cholernie mi się podobała i poruszyła moją chorą wobraźnie :D Szkoda tylko, że tak mało się działo, ale rozumiem, że to dłuższa seria, dlatego są też chwilę na łapanie oddechu. Ten moment wydał mi się dziwny "Patrzył na mnie w osłupieniu. Zaniemówił." Poza tym wszystko raczej ok. Dam 4
NO, zgodzę się nie ma jak to likwidować ofiarę powoli :) opisy odstawię, powiem Ci, że krótki dialog było dobry. Czasem idą Ci one bardzo leciutko. 4 :)
Dzisiaj bez wypisywania błędów, bo na telefonie szlag by mnie trafił. Prócz przecinków, ogonków i jakiegoś powtórzenia nie widziałam nic więcej, także jest w miarę dobrze :) To opowiadanie nie wciąga mnie tak jak poprzednie ferie, ale jeszcze może się przekonam. Na razie czwórka, ale fajnie i szybko się czyta :)
Komentarze (9)
Haha Lorde Ty diable! :D Końcówka cholernie mi się podobała i poruszyła moją chorą wobraźnie :D Szkoda tylko, że tak mało się działo, ale rozumiem, że to dłuższa seria, dlatego są też chwilę na łapanie oddechu. Ten moment wydał mi się dziwny "Patrzył na mnie w osłupieniu. Zaniemówił." Poza tym wszystko raczej ok. Dam 4
Muszę dawać takie momenty, bo tak to za szybko by się skończyło :D
Dobry z Ciebie lucyferanin skoro wolisz zadawać powolną śmierć i męczyć głównego bohatera ^_^
Toż to wyróżnienie! :D
Napiszę tylko świetne 5 :D
NO, zgodzę się nie ma jak to likwidować ofiarę powoli :) opisy odstawię, powiem Ci, że krótki dialog było dobry. Czasem idą Ci one bardzo leciutko. 4 :)
Dialog fajny, krótkie opisy tez pasują^^ błędów nie było, ale za to końcówka bardzo zachęciła do dalszego czytania c: 5
Zakończyć opowiadanie w odpowiednim momencie toż to sztuka. Ciekawe. :) 5
Dzisiaj bez wypisywania błędów, bo na telefonie szlag by mnie trafił. Prócz przecinków, ogonków i jakiegoś powtórzenia nie widziałam nic więcej, także jest w miarę dobrze :) To opowiadanie nie wciąga mnie tak jak poprzednie ferie, ale jeszcze może się przekonam. Na razie czwórka, ale fajnie i szybko się czyta :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania