/ Autor: Vasto Lorde Czytano 786 razy Data dodania: 18.07.2015
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić24
Komentarze (18)
Anonim18.07.2015
Brawa za Samaela :D Jad Boga to bardzo ciekawy demon. Spotkałem się nawet z opinią, że jest odporny na egzorcyzmowanie :p
Co do story to właśnie czegoś takie mi brakowało :D Było wszystko: zwroty akcji, wypędzanie, demon, miażdżenie czaszek i przede wszystkim nie bałeś się okaleczyć głównego bohatera. Szkoda tylko, że to koniec. bo ta część była świetna. Masz 5 i zostawiam tu jaredowy znaczek jakości :P Ora pro nobis Lucifer ;)
Hoho! Wygrałem :D Powiem Ci że z początku głównym planem miał być Pazuzu. Po dniu przerwy stwierdziłem, że on przynosił plagi itp. więc potrzebowałem coś ze śmiercią. I nagle jak mnie coś nie tchnie...myślę, myślę.. kuźwa Samael będzie dobry :D
Anonim18.07.2015
Dobry wybór :D Pazuzu kojarzy mi się z jednym odcinkiem "Kiepskich"...
Koniec, szkoda. Brawurowo napisane. Coraz lepiej, z każdym rozdziałem było ciekawiej. Bohater jest super pokaleczenie ciała i myślę, że duszy nastąpiło bardzo dobrze. Końcowy opis mnie pochłonął, zadziałał na wyobraźnię.
I to Twoje podejście, te historię są psychiczne ;) 5 za oba rozdziały :)
Anonim18.07.2015
Lorde no wiesz ;_; Teraz przechodzisz na anioły? :D
Dziękuję NataliO :3 Jared, nie anioły, a gatunki. Ostatnie podejście do xD, mam wszystko co potrzebne na sporo rozdziałów. Jutro być może ukarze się pierwszy, ewentualnie prolog i rozdział :D
Tutaj z kolei za dużo przecinków :D Zakończenie troszkę przewidziałam, choć ostatnie zdanie wydawało mi się nawet trochę groteskowe. Wiedziałam, że to się dobrze nie skończy, w końcu to Twoje opowiadanie ;p Tę serię polubiłam jednak najmniej z wszystkich do tej pory, brakowało mi tutaj takiego powiewu świeżości albo czegoś w innym kierunku. Nie wiem, jak to określić. No ale czwóreczka jest :)
Komentarze (18)
Brawa za Samaela :D Jad Boga to bardzo ciekawy demon. Spotkałem się nawet z opinią, że jest odporny na egzorcyzmowanie :p
Co do story to właśnie czegoś takie mi brakowało :D Było wszystko: zwroty akcji, wypędzanie, demon, miażdżenie czaszek i przede wszystkim nie bałeś się okaleczyć głównego bohatera. Szkoda tylko, że to koniec. bo ta część była świetna. Masz 5 i zostawiam tu jaredowy znaczek jakości :P Ora pro nobis Lucifer ;)
Hoho! Wygrałem :D Powiem Ci że z początku głównym planem miał być Pazuzu. Po dniu przerwy stwierdziłem, że on przynosił plagi itp. więc potrzebowałem coś ze śmiercią. I nagle jak mnie coś nie tchnie...myślę, myślę.. kuźwa Samael będzie dobry :D
Dobry wybór :D Pazuzu kojarzy mi się z jednym odcinkiem "Kiepskich"...
haha :D P.S kolejnym opowiadaniem możesz się trochę zdziwić, zmieniam klimaty :D
Koniec, szkoda. Brawurowo napisane. Coraz lepiej, z każdym rozdziałem było ciekawiej. Bohater jest super pokaleczenie ciała i myślę, że duszy nastąpiło bardzo dobrze. Końcowy opis mnie pochłonął, zadziałał na wyobraźnię.
I to Twoje podejście, te historię są psychiczne ;) 5 za oba rozdziały :)
Lorde no wiesz ;_; Teraz przechodzisz na anioły? :D
Dziękuję NataliO :3 Jared, nie anioły, a gatunki. Ostatnie podejście do xD, mam wszystko co potrzebne na sporo rozdziałów. Jutro być może ukarze się pierwszy, ewentualnie prolog i rozdział :D
pomiędzy "do" a "xD" miało być (wstaw-gatunek) xD
Mam nadzieję, że fantasy bo tam też można nieźle pobaglać ;)
Bardzo blisko mierzysz :D
Pewnie jakieś zmutowane fantasy/science fiction wymieszane z jakimiś piekielnikami. Medieval horrors obstawiam :)
Już się nie mogę doczekać na nową historie :)
Nic na razie nie zdradzam :)
Ojej, już nie mogę się doczekać ;)
Zaskakujące zaskoczenie, fajnie opisane. :) 5 A teraz idę ...pobiegać. :)
* zakończenie
Dobrze mi ta przebieżka zrobiła :)
Dzięki wielkie za zajrzenie! :D
Tutaj z kolei za dużo przecinków :D Zakończenie troszkę przewidziałam, choć ostatnie zdanie wydawało mi się nawet trochę groteskowe. Wiedziałam, że to się dobrze nie skończy, w końcu to Twoje opowiadanie ;p Tę serię polubiłam jednak najmniej z wszystkich do tej pory, brakowało mi tutaj takiego powiewu świeżości albo czegoś w innym kierunku. Nie wiem, jak to określić. No ale czwóreczka jest :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania